Informace

Vytisknout článek

NetApp FAS2700 Express Pack

Promo nabídka se zvýhodněnými cenami.

Disková pole řady FAS2700 jsou nejnovější generací diskových polí s operačním systémem ONTAP 9.x. Jedná se o plně univerzální disková úložiště s podporou všech protokolů (NFS, CIFS, iSCSI, FC, FCoE) s pokročilými funkcemi pro optimální využití diskových prostorů (thin provisioning, deduplikace, komprese, kompaktace) a v neposlední řadě s integrovanou podporou okamžité tvorby aplikačně konzistentních záloh přímo na diskovém poli.

Navíc se systém FAS2700 jednoduše přizpůsobí připojení do zákazníkovy infastruktury pomocí univerzálních host portů. Předkonfigurované sestavy obsahují vždy 4x16Gbps FC a 4x 10Gb Ethernet optické SFP+ moduly.Podrobnější informace:
  • Promo akce platí do 30. dubna 2019
  • Ceny jsou doporučené ceny pro koncového zákazníka bez DPH.
  • Čerpání promo cen je podmíněno ohlášením zákazníka a projektu do Arrow ECS.
  • Ceny obsahují podporu výrobce 36 měsíců zahrnující doručení náhradního dílu následující pracovní den + software subscription + vzdálenou pomoc + přístup do znalostní a servisní báze na portálu mysupport.netapp.com. Ceny neobsahují případné náklady na instalaci.
  • Jiné konfigurace a úrovně podpory jsou možné, ceny na dotaz.Čistá kapacita je pro RAID-DP konfiguraci, jeden aggregát + 1x hotspare disk. Bez použití prostředků pro redukci dat (deduplikace, komprese, kompaktace atd.)
Efektivní kapacita je využitelná kapacita při zapnuté deduplikaci, kompresi a kompaktaci při průměrné úspoře 2:1 (virtualizace). Poměr je závislý na typu zpracovávaných dat a může se lišit.Více informací:
https://www.netapp.com/us/products/storage-systems/hybrid-flash-array/fas2700.aspx

Kontakt:

Martin Skřípský, BDM NetApp
+420 734 220 464
martin.skripsky@arrow.com
Jiří Bednář, 25. září 2018