Informace

Vytisknout článek

Správa dat v cloudu: co může vašim zákazníkům nabídnout Veritas


Veritas je lídrem v oblasti správy dat v multicloudových prostředích. Se svou platformou 360 Data Management pro multicloudová prostředí přináší zákazníkům vysoce škálovatelná řešení pro správu dat, která staví na špičkových řešeních ochrany dat NetBackup, snadno se integrují s širokým produktovým portfoliem společnosti a jsou vysoce oceňována výzkumnými IT agenturami jako Gartner nebo Forrester Research.

Řešení společnosti Veritas umožňují uživatelům analyzovat a chránit jejich data, optimalizovat úložné systémy, zajišťovat soulad s předpisy a bezpečně využívat data v tradičních datových centrech i komplexních multicloudových prostředích. Zákazníci tak mohou získat ucelený přehled o datech bez ohledu na to, kde se nacházejí – ať již jsou data v systémech AWS, Office 365, OneDrive, SharePoint Online, Box, Google Cloud Storage a dalších, Veritas poskytne zákazníkům jednotný přístup k zálohování a zotavení. Pro zjištění rizik nestrukturovaných dat v cloudu využívá Veritas systémy umělé inteligence a analytiky chování uživatelů.

Zákazníci a strategické aliance

Řešení Veritas využívá 10 vedoucích komerčních bank, společností zajišťující finanční služby a telekomunikačních společností. Celkem využívá řešení Veritasu 86% společností ze seznamu Fortune 500. Veritas má uzavřeny strategické aliance s předními poskytovateli cloudu, jako jsou AWS, Microsoft, Google Cloud a Oracle.Gartner i Forrester oceňují řešení Veritas

Ve svých pravidelně publikovaných zprávách ocenily Veritas přední agentury pro průzkum IT trhu. Gartner zařadil Veritas do Magického kvadrantu lídrů pro archivaci podnikových informací:Společnost Veritas byla rovněž oceněna jako lídr ve zprávě Forrester Wave zaměřené na řešení pro odolnost dat:


Podrobnější informace o nabídce společnosti Veritasu najdete na jejích webových stránkách.

Potřebujete více informací?

Kontaktujte náš tým pro řešení Veritas.


Náš tip: Podívejte se na minutové video "The Truth about Veritas".


Jiří Bednář, 14. srpna 2018