Informace

Vytisknout článek

Arrow uvádí novou edici ArrowSphere V7


Společnost Arrow připravila na základě zpětné vazby od svých partnerů v oblasti cloudových služeb významná rozšíření a vylepšení své partnerské cloudové platformy ArrowSphere. Nejnovější edice ArrowSphere V7 vylepšuje vizualizaci a funkcionalitu a ještě více zjednodušuje partnerům výběr cloudových řešení více dodavatelů pro jejich zákazníky.
Vyhledání dostupných cloudových služeb nebylo nikdy jednodušší
Díky výkonnému a intuitivnímu vyhledávači můžete nyní prohledávat rozsáhlý katalog více než 25 000 celosvětově dostupných nabídek.
Vylepšená vizualizace a způsob práce
Nové inteligentní filtrování katalogu vylepšuje vizualizaci, když zobrazuje výsledky vyhledávání podle dodavatele, kategorie, add-on doplňků, zkušebních verzí nebo kategorie zákazníka. Výsledky mohou být seřazeny podle popularity, abecedně nebo podle ceny - podle toho, co je pro vás podstatné.

Rychlejší objednávka cloudových služeb
Objednávka "na jedno kliknutí" s využitím nákupního košíku zrychluje a zefektivňuje proces objednávání, přičemž vám nástroj pro doporučování představí související nabídky pro sestavení cloudových řešení.
.Snadnější správa subskripcí stávajících zákazníků
Vyhledávací lišta využívající umělou inteligenci byla navržena pro inteligentnější správu subskripcí a může být využita pro určení subskripcí jednoduše pouhým zadáním jména zákazníka.

Podívejte se na videa a seznamte se s novými vlastnostmi ArrowSphere V7:

Kontakt pro více informací

Jakub Müller
Business Development Manager

+420 720 759 743

jakub.muller@arrow.com


Jiří Bednář, 18. října 2019