Informace

Vytisknout článek

SOFT-TRONIK se stává distributorem společnosti VMwareSOFT-TRONIK rozšiřuje portfolio o distribuci kompletní řady produktů VMwarePraha – 16. února 2004 - Společnost SOFT-TRONIK oznámila, že se stala distributorem produktů firmy Vware, vedoucí společnosti v oblasti virtuálního software pro infrastrukturu běžící na Intel technologii. Uzavřený kontrakt, který umožňuje firmě SOFT-TRONIK distribuci kompletní řady produktů VMware v České republice, je součástí smlouvy, kterou podepsala společnost DNSint.com AG, mateřská firma společnosti SOFT-TRONIK. Podpisem této smlouvy získala DNSint.com AG a její dceřinné společnosti oprávnění pro prodej VMware produktů v České republice, Slovenské republice, Polsku a Maďarsku.
Komentář:
Martina Rothkamp, Channel Director CE společnosti VMware, k tomu řekla: ”Společnost SOFT-TRONIK perfektně splňuje kritéria kladená na naše distribuční partnery. Disponuje zkušeným týmem, který nabízí svým zákazníkům ta nejlepší řešení jejich potřeb. Jsem proto přesvědčena, že naše partnerství ocení i zákazníci v České republice.”

Přivítali jsme uzavření distribuční smlouvy naší mateřskou firmou DNSint.com AG se společností VMware, jejíž produkty vhodně doplňují a rozšiřují portfolio produktů naší společnosti,” řekl Ing. Boris Nevrlý, generální ředitel společnosti SOFT-TRONIK. “Složitá firemní infrastruktura dnes mnohdy vyžaduje běh a údržbu několika operačních systémů současně. Zajištění jejich bezpečného a stabilního chodu má vždy jednu z nejvyšších priorit a často se stává “noční můrou” manažerů informačních systémů.”

“Produkty firmy VMware otevírají v této oblasti nové možnosti. Jejich technologie umožňuje rozdělit víceprocesorové servery na menší servery nebo “virtuální stroje” a umožňuje provoz několika operačních systémů na jediném Intel serveru současně. Cenné výpočetní zdroje mohou být tedy konsolidovány a optimálně využity podle potřeb jednotlivých aplikací. Nové produkty firmy VMware, které jsou zařazeny do naší nabídky, přinesou našim obchodním partnerům nové příležitosti na trhu.”

VMware technologie umožňuje simultánní a nezávislý běh několika operačních systémů, jako například Microsoft Windows, Linux a NetWare, na jediném Intel serveru nebo pracovní stanici a dynamicky přiděluje aplikacím zdroje v systému bez nebezpečí narušení jejich běhu. Tento “virtuální stroj” se hladce integruje do existující fyzické infrastruktury a do řídící soustavy a umožňuje uživatelům používat zdroje, jakoby byly určeny právě jen jim, zatímco administrátoři přidělují a optimalizují tyto zdroje globálně pro celý systém.

O společnosti VMware
Společnost VMware je vedoucí společností v oblasti virtálního software pro infrastrukturu běžící na Intel technologii. Největší světové společnosti používají řešení firmy VMware ke zjednodušení svých IT struktur, což vede ke snížení investic a umožňuje rychleji reagovat na měnící se požadavky na trhu. Společnost VMware sídlí v Palo Alto v Kalifornii a obchoduje celosvětově ve více než 100 zemích. Pro více informací navštivte webové stránky www.vmware.com.

O společnosti Arrow ECS, a.s.:

Arrow ECS, obchodní segment Arrow Electronics Inc. [NYSE: ARW], poskytuje resellerům s přidanou hodnotou, systémovým integrátorům a nezávislým dodavatelům softwaru výpočetní produkty, služby a řešení podnikové a střední třídy. Společnost Arrow ECS sídlí v Englewoodu, Colorado a díky kancelářím ve 29 zemích spojuje zákazníky s nejpřednějšími světovými dodavateli technologií. Společnost Arrow ECS ohlásila za rok 2011 tržby v oblasti globálních podnikových výpočetních řešení 6,5 miliardy amerických dolarů.
Pro více informací navštivte ecs.arrow.com

O producentovi


Tiskový kontakt :JMÉNO: Milan Bartek
POZICE: Marketing Manager
SPOLEČNOST: Arrow ECS, a.s.
TELEFON: +420 597 488 851
E-MAIL: milan.bartek@arrow.com

Místo: Praha, Dne: 16.02.2004