Informace

Vytisknout článek

Oracle promotions pro FY19

Promo akce a programy Oracle zaměřené na SL150, ZFS Storage Appliance a SPARC.

Stručný přehled aktuálně běžících promo akcí a programů Oracle, pro více informací prosím kontaktujte náš ORACLE tým.

SL150 EMEA promotion
(platnost do 15.1.2019)
Obchodní partneři mohou získat přídavný discount při prodeji Oracle SL150 Tape Library, je-li SL150 náhradou za konkurenční páskovou knihovnu; nebo je-li SL150 připojena k instalovanému nebo prodanému systému Oracle (ZDLRA, Exa, ODA); nebo v případě "New Logos" (zákazníci bez páskových knihoven Oracle); nebo v případě nákupu více jednotek (minimálně 3 jednotky v rámci dealu). Partneři musí mít příslušná Resell oprávnění, musí být členy Oracle PartnerNetwork (OPN) a musí mít platný FUDA kontrakt včetně hardwarového dodatku. Pro podrobnější informace a konkrétní výši přídavného discountu nás prosím kontaktujte.

ZFS Storage Appliance promotion
(platnost do 28.2.2019)
Nová promo akce s přídavnými discounty pro OMM registrované dealy, kde je ZFS přidán k ES. Podrobné informace naleznete na této stránce.

Win/Win program
Oracle Win/Win je nový partnerský program odměn určený partnerům Oracle EMEA, kteří se věnují zejména technologické a cloudové infrastruktuře. Byl navržen tak, aby motivoval partnery v novém fiskálním roce společnosti Oracle pracovat se zákazníky na jejich cestě k digitální transformaci s využitím inovativních řešení a technologií Oracle pro cloud a datová centra. Více informací naleznete v tomto samostatném článku nebo na stránkách Oracle věnovaných tomuto programu.

SPARC the Power Program (pro vybrané partnery)
Tento program je určen partnerům, kteří aktivně nabízejí platformu Oracle Sparc/Solaris proti technologii IBM Power/Aix. Máte-li zájem o detaily tohoto programu, neváhejte nás kontaktovat.Jiří Bednář, 16. prosince 2018