Informace

Vytisknout článek

Školení View ICM / VMware View: Install, Configure, Manage


Kurz je určen pro administrátory desktopových prostředí. V rámci kurzu je probírána produktová řada VMware View složená z produktů: VMware View Manager, VMware View Composer a VMware ThinApp™. Kurz popisuje dopodrobna instalaci, konfiguraci a správu těchto produktových komponent. Kurz je zcela zaměřen na vytvoření virtuálních desktopů s operačním systémem společnosti Microsoft Windows® a to za pomoci VMware View Managera.
Kód školeníView ICM
Termín a místo07. - 09. 09. 2010

Arrow ECS, Nagano Office and Technology Park, Nagano III, U nákladového nádraží 10, Praha 3
On-line registracewww.arrowecs.cz/vzdelavani_registrace
Co získáteKurz je určen pro administrátory desktopových prostředí. V rámci kurzu je probírána produktová řada VMware View složená z produktů: VMware View Manager, VMware View Composer a VMware ThinApp™. Kurz popisuje dopodrobna instalaci, konfiguraci a správu těchto produktových komponent. Kurz je zcela zaměřen na vytvoření virtuálních desktopů s operačním systémem společnosti Microsoft Windows® a to za pomoci VMware View Managera.
PředpokladyZkušenosti se správou operačních systému Microsoft Windows.
Určeno proSystémové administrátory, systémové inženýry a operátory, administrátory VMware ESX server a/nebo VMware VirtualCenter. Správce uživatelských desktopů
Cena bez DPH29.700,- Kč
LektorHorák Pavel , zaměstnanec technické podpory firmy Arrow ECS pro produkty VMware. Je certifikován firmou VMware - VMware Certified Instructor.
Martin Kühpast, lektor firmy Arrow ECS. Je certifikován firmou VMware - VMware Certified Instructor.


Podrobnosti kurzu

Přehled nejbližších vypsaných termínů najdete zde.


Ľuboslava Kačmaříková, 10. srpna 2010