Informace

Vytisknout článek


Presale workshop VMware NSX-T


Další možnosti rozvoje v oblasti SDN a NSX
Vážení obchodní přátelé,

zveme Vás na Presale workshop VMware na téma NSX-T , který se uskuteční 30. dubna 2019 v Praze.

Workshop je určený pro obchodníky a technical presale, kteří jednají se zákazníky a potřebují nabídnout zákazníkovi další možnosti rozvoje v oblasti SDN a NSX.

Co je technologie NSX-T a jak je možné ji použít?
SDN technologie NSX-T (NSX „Transformers“) je navržena tak, aby umožnila použití ve scénářích, ve kterých není možné použít NSX-V, tedy v heterogenním prostředí. NSX-T je SDN použitelná pro: vSphere, KVM, OpenStack, Kubernetes a Docker. NSX-T podporuje nově vznikající aplikační modely a architektury, které používají heterogenní koncová zařízení a technologické softwarové vrstvy. Jedním z hlavních použití NSX-T jsou kontejnery. V dnešním světě virtualizace se stále víc setkáváme s tím, že aplikace běží v prostředí mimo klasické virtuální stroje.

Pokud uvažujeme multihypervizorovou podporu, tak důležitým faktem je to, že NSX-T byla oddělena od VMware vCenter Serveru. NSX-T je samostatným řešením pro vSphere a vCenter prostředí, ale může také podporovat KVM, veřejný cloud, kontejnery a může být rovněž integrován do řešení Red Hat OpenShift, Pivotal a dalších. Technologie NSX-T je více zaměřená na cloud, umožní firmám lépe navrhnout pro ně optimální řešení založené na hypervizorech, kontejnerech, fyzickém hardwaru a veřejných cloudech.

Agenda
- představení poslední verze NSX-T
- základní myšlenky a popisy komponent a možnosti NSX-T
- NSX-T a rozdíly oproti NSX-V

Prezentující: Karel Novák, Arrow

Akce je určena pouze pro resellery.

Těšíme se na setkání

VMware team Arrow