Informace

Vytisknout článek

NetApp HCI: hyperkonvergovaná infrastruktura příští generace


NetApp HCI přináší možnosti cloudové infrastruktury ve formátu agilních, škálovatelných a snadno spravovatelných stavebních bloků. Infrastruktura je navržena na základě all-flash úložišť SolidFire.

Pokud jde o infrastrukturu, zákazníci mají v současnosti více možností než kdykoli dříve. Organizace si stále častěji uvědomují, že potřebují využívat zdroje IT v každém okamžiku a pro každý projekt tím nejvhodnějším způsobem. V mnoha případech vyhovuje standardní infrastruktura (úložné systémy, sítě, servery), nicméně většina lidí souhlasí s tím, že jiné modely IT - využívání IT jako služby, konvergovaná infrastruktura a softwarově-definované platformy - zaznamenají v blízké budoucnosti rychlý nárůst podílu na trhu IT infrastruktur.

Představujeme NetApp HCI

NetApp HCI je první řešení konvergované infrastruktury podnikové třídy. Poskytuje možnosti cloudové infrastruktury (spotřebu výpočetních, úložných a síťových zdrojů) ve formátu agilních, škálovatelných a snadno spravovatelných stavebních bloků. Infrastruktura je navržena na základě SolidFire all-flash úložišť, což zajišťuje garanci aplikačního výkonu s pokročilou integrovanou replikací, potřebnou úroveň ochrany dat a služby vysoké dostupnosti. NetApp HCI můžete bezpečně nasadit jak na okraj, tak i do jádra svého datového centra. Snadná centralizovaná správa poskytovaná prostřednictvím VMware vCenter Plug-inu navíc umožňuje plnou kontrolu celé infrastruktury prostřednictvím intuitivního uživatelského rozhraní. Integrace s řešením NetApp ONTAP Select otevírá řadu možností nasazení jak pro stávající zákazníky NetAppu, tak i pro nové zákazníky, kteří chtějí modernizovat své datové centrum.
Hlavní oblasti využití
  • Podnikový cloud. Díky hyperkonvergované infrastruktuře mohou zákazníci urychlit nasazování samoobslužné a privátní cloudové infrastruktury.
  • Webová infrastruktura. Řešení webových požadavků organizace díky škálovatelné a snadno automatizovatelné hyperkonvergované infrastruktuře.
  • Konsolidace provozní zátěže. Hyperkonvergovaná infrastruktura zajistí provoz více aplikací s garantovanou úrovní výkonu.
Pro podrobnější informace (modely, technické specifikace a další) navštivte stránku produktu na webu NetApp.

Potřebujete více informací?

Pokud máte zajem o bližší informace k produktu nebo o pozvánku na workshop Infrastruktura datových center, který připravujeme na únor 2018, kontaktujte prosím Martina Skřípského, Business Development Managera NetApp, e-mail: martin.skripsky@arrow.com.


Podívejte se na video NetApp HCI!


Jiří Bednář, 11. prosince 2017