Informace

Vytisknout článek

Co je nového u VMware?


Seznamte se s novým vydáním vmwarenews 3/2015, které připravuje společnost Arrow ECS. Najdete zde produktové novinky, informace o promo akcích, tipy na školení a další.

V aktuálním vydání vmwarenews.cz najdete tyto články:

VMware představil novou vlnu inovací pro virtualizaci desktopů a aplikací v rámci Horizon 6
Společnost VMware představila novou verzi VMware Horizon 6 s pokročilými funkcemi pro publikování aplikací, podporou pro 3D aplikace prostřednictvím vysoce výkonných virtuálních desktopů, lepší podporou pro Chromebooky, optimalizací pro softwarově definovaná datová centra včetně výhod síťové virtualizace prostřednictvím VMware NSX.

Nová promo akce: VMware ohlašuje "VMware App Volumes 2.9 Seeding Promotion"
Při objednávce vybraných produktů získáte 10 CCU Pack VMware App Volumes 2.9 a příslušnou roční podporu Basic Support and Subscription (SnS) bez přídavných nákladů.

VMware představil řešení „vCloud for NFV“ s integrovaným OpenStackem, které pomůže poskytovatelům služeb zrychlit inovace
VMware vCloud for NFV, integrovaná platforma pro virtualizaci síťových funkcí (Network Functions Virtualization – NFV), kombinuje osvědčená řešení od VMware pro správu a virtualizaci výpočetního výkonu, sítí a úložiště s integrovanou podporou pro OpenStack.

Novinky školicího střediska Arrow ECS
Vybraná školení a promo akce pro školení VMware.

VMware vás zve na VMware Online Technology Forum
Nepropásněte VMware Online Technology Forum, příležitost dozvědět se, jak mohou nejnovější softwarově definované technologie a přístupy zajistit úspěch pro Vaše IT, a poslechnout si nejlepší případové studie z oboru.

Nový ebook Veeam
10 hlavních důvodů, proč si velké podniky vybírají řešení společnosti Veeam.


Jiří Bednář, 1. dubna 2015