Informace

Vytisknout článek

Přednášky z konference VMworld 2015 Europe


Nemohli jste se zúčastnit barcelonské konference VMworld 2015 Europe? Zjistěte, které témata určovala ráz konference a podívejte se na záznamy hlavních přednášek.

Říjnový VMworld 2015 Europe se nesl ve znamení sloganu "Ready for Any", který symbolizoval hlavní téma tohoto setkání - jak by měly být podniky a organizace připravené na práci v jakémkoli prostředí, s jakýmikoli aplikacemi a na jakýchkoli zařízeních. Toto téma se odráželo v hlavních prezentacích prvního dne, kdy několik vrcholových manažerů společnosti VMware zvýraznilo úlohu nových nebo aktualizovaných produktů, jejichž uvedení rezonuje s vizí VMware "One Cloud, Any Application, Any Device". Pozornost byla proto věnována zejména následujícím tématům:
  • vSphere Integrated Containers a VMware Photon OS – vSphere Integrated Containers, které jsou postaveny na podpoře pro VMware Photon OS pro vCloud Air, jsou nyní dostupné na cloudové platformě, což umožňuje IT týmům opravdu podporovat jakoukoliv aplikaci - včetně kontejnerizovaných aplikací - na obecné infrastruktuře založené na vCloud Air
  • vRealize Automation 7 – představení jednotné funkcionality pro IT a vývojové týmy pro zjednodušení a akceleraci poskytování vícevrstvých aplikací napříč více cloudy

Podívejte se na keynote přednášky prvního dne

Druhý den konference VMworld 2015 Europe byl pro účastníky vynikající příležitostí seznámit se s řadou strategicky i technicky orientovaných přednášek. V hlavních prezentacích se řečníci zaměřili na potřebné znalosti, které budou IT týmy potřebovat v následujících letech.

Sanjay Poonen se věnoval tématu End User Computingu (EUC) a přístupu k jakékoli aplikaci z jakéhokoli zařízení. Oznámil přitom novinku VMware - Project A2, který dává dohromady řešení AirWatch a VMware App Volumes, aby umožnil hladké poskytování a správu aplikací na jakékoliv EUC platformě.

Martin Casado se zabýval ve svém příspěvku síťovými a bezpečnostními aspekty při poskytování aplikací a vyzdvihl úlohu VMware NSX při řešení výzev v této oblasti.

Pat Gelsinger představil v závěrečné keynote prezentaci svých 5 imperativů pro moderní podniky působící v digitálním prostředí. O těchto imperativech si můžete rovněž více přečíst zde.


Podívejte se na keynote přednášky druhého dne


Jiří Bednář, 21. listopadu 2015