Informace

Vytisknout článek

S Arrow na VMworld 2016 do Barcelony


Konference VMworld 2016 Europe se uskuteční v Barceloně až v říjnu, ale plánujete-li se konference zúčastnit, můžete si zajistit nejlepší podmínky již nyní. Petr Dejmek má pro vás aktuální novinky.

VMworld je nejvýznamnější konferencí v oblasti virtualizace a cloud computingu, během níž účastníci například v roce 2015 zhlédli více než 400 jedinečných přednášek a seminářů a seznámili se s informacemi a nabídkou více než 240 sponzorů a vystavovatelů. Ačkoli se letošní ročník konference VMworld 2016 Europe uskuteční v Barceloně až v říjnu (v termínu 17.-20.10.2016), registrace bude zahájena již v červnu, tedy během několika týdnů.

Zajistěte si nejlepší podmínky účasti na VMworldu 2016

"Ze zkušeností z minulých let víme, že VMware uvolňuje podmínky podpory svých partnerů a zákazníků v první polovině června, následně se pak otevírá registrace. Proto je vhodné plánovat si svou účast na letošní konferenci VMworld v Barceloně právě v těchto dnech," říká Petr Dejmek, Team Leader pro řešení VMware ve společnosti Arrow ECS. "Ať se na to podíváte z finanční stránky, nebo z hlediska optimálně stráveného času přímo na konferenci, díky včasné registraci získáte ty nejlepší podmínky."

Chcete-li se letošního VMworldu zúčastnit nebo potřebujete získat více informací, určitě se na Petra obraťte. "Arrow vám pomůže se zajištěním podpory VMware pro vaši účast i účast vašich zákazníků, tuto podporu vám poskytne tak, jak ji VMware schválí. Rádi vám pomůžeme s celým procesem registrace i dalšími organizačními záležitostmi," říká Petr Dejmek, a dodává: "Nejde pouze o to, abyste získali díky včasné registraci co nejvýhodnější finanční podmínky účasti, ale například také o to, abyste si mohli z nabídky labů na VMworldu, které může navštívit pouze omezený počet účastníků, vybrat právě ty, které vás zajímají."

Jak tedy postupovat? V případě vašeho zájmu prosím kontaktujte co nejdříve Petra Dejmka nebo někoho z VMware týmu Arrow, získejte více informací a prodiskutujte své potřeby a požadavky týkající se VMworldu. Následně od nás budete průběžně dostávat veškeré potřebné informace a podporu. Těšíme se již nyní na společné setkání v Barceloně!

Kontaktní informace:


Jiří Bednář, 30. května 2016