Informace

Vytisknout článek

Připravujeme nové školení pro VMware NSX


Arrow pokračuje v rozšiřování služeb zaměřených na podporu řešení pro softwarově definovaná datová centra (SDDC). Po uvedení Arrow SDN Labu s technologiemi VMware NSX a Juniper Contrail v létě tohoto roku představíme na počátku příštího roku nové školení VMware NSX: Install, Configure, Manage.

V únoru 2016 uvede Arrow zcela nové školení VMware NSX: Install, Configure, Manage [v6.2], které bude vedeno zahraničním lektorem v angličtině. Zařazením tohoto kurzu do nabídky rozšiřuje Arrow dále své aktivity v oblasti řešení a služeb pro softwarově definovaná datová centra (SDDC).

Tento komplexní kurz se zaměří na instalaci, konfiguraci a správu VMware NSX jako součást platformy softwarově definovaných datových center. Účastníci se naučí využívat funkcionalitu logického přepínání (logical switching) v NSX pro virtualizaci svého prostředí, a seznámí se také podrobně s logickým směrováním (logical routing) pro umožnění dynamického směrování mezi různými virtuálními prostředími. Navíc se naučí rovněž využívat výhod gateway služeb a konfigurovat firewally a bezpečnostní služby pro zabezpečení a optimalizaci NSX prostředí.

Účastníci kurzu by měli rozumět přepínání a směrování, znát TCP/IP služby, mít zkušenosti s firewally a nastavováním pravidel firewallu a rozumět konceptům prezentovaným v kurzu VMware Data Center Virtualization Fundamentals nebo VCA-DCV certifikaci.

Více informací o tomto kurzu a vypsaných termínech


Jiří Bednář, 19. prosince 2015