Informace

Vytisknout článek

VMworld 2017 EUROPE: letos již v září


Zúčastněte se konference VMworld 2017 EUROPE v Barceloně a prožijte několik dnů naplněných inovacemi, které vás budou inspirovat při budování softwarově definovaného podniku. Plánujete-li se letošního VMworldu zúčastnit, obraťte se na nás - s Arrow získáte nejlepší podmínky účasti na této konferenci!

Připojte se k IT profesionálům z celého světa a prodiskutujte s nimi otázky týkající se podnikové mobility, softwarově definovaných datových center, správy cloudu, hyperkonvergované infrastruktury, bezpečnosti, úložných systémů, sítí a dalších klíčových technologií.

Konferenci zahájí hlavní přednášky o trendech, které jsou pro váš podnik velmi důležité, a program pak bude pokračovat specializovanými semináři, případovými studiemi a expertními panely. Můžete si vybírat ze stovek přednášek a desítek praktických labů a využít výhod individuálních setkání s předními experty v jednotlivých oblastech.

Během konference VMworld 2017 budou její návštěvníci moci:
  • zúčastnit se řady přednášek a panelových diskuzí
  • zúčastnit se práce v labech a prozkoumat řešení VMware v reálném čase
  • certifikovat se s významnými slevami zkoušek VMware Certification Exams
  • setkat se s více než 130 VMware partnery a vystavovateli
  • využít možností komunikace s předními experty v odvětví a zúčastnit se speciálních událostí organizovaných v rámci konference
Poznamenejte si do svých kalendářů datum 11.-14. září 2017, kdy se v Barceloně uskuteční konference VMworld 2017 EUROPE!

S Arrow získáte nejlepší podmínky účasti na VMworldu 2017

"Naplánujte si svou účast na letošní konferenci VMworld v Barceloně už nyní," říká Petr Dejmek, Team Leader pro řešení VMware ve společnosti Arrow ECS. "Ať se na to podíváte z finanční stránky nebo z hlediska optimálně stráveného času přímo na konferenci, díky včasné registraci získáte ty nejlepší podmínky. Arrow vám pomůže se zajištěním podpory VMware, kterou vám poskytne tak, jak ji VMware schválí. Rádi vám pomůžeme s celým procesem registrace i dalšími organizačními záležitostmi. Nejde pouze o to, abyste získali co nejvýhodnější finanční podmínky účasti, ale například také o to, abyste si mohli z nabídky labů na VMworldu, které může navštívit pouze omezený počet účastníků, vybrat právě ty, které vás zajímají."


Vstupenky na VMworld 2017
V nabídce jsou dvě možnosti vstupenek s využitím podpory marketingových fondů:
• Partner Development Fund Tickets – PDFT - (VMworld a PEX) - cena €1795
• Customer Development Fund Tickets – CDFT - (jenom VMworld) - cena €1475
• partner může koupit libovolnou kombinaci 2 – 20 vstupů na jednu objednávku

Příspěvek na vstupenky
Marketingová podpora z ceny vstupenky není automaticky zaručena. Obchodní partner o ní musí požádat prostřednictvím svého distributora VMware a podléhá schválení na EMEA úrovni.
• vstup PDFT nebo CDFT 60% příspěvek z ceny vstupenky při úhradě do 20. června 2017
• vstup PDFT nebo CDFT 30% příspěvek z ceny vstupenky při úhradě po 20. červnu 2017

Zbylou cenu vstupenky doplácí partner, nebo zákazník.
Podpora VMware se nevztahuje na standardně zakoupené vstupenky na konferenci. Pouze na vstupenky zakoupené přes distributora a schválené VMware.

Nezapomeňte, že stejně jako v minulých letech vám Arrow pomůže po zahájení registrací zajistit si nejlepší podmínky účasti na této konferenci. Chcete-li se letošního VMworldu zúčastnit nebo potřebujete získat více informací, určitě se na Petra obraťte.

Kontaktní informace:


Ingrid Zábranská, 11. dubna 2017