Informace

Vytisknout článek

Školení FT / VMware vSphere: Fast Track


Tento intenzivní kurz obsahuje instalaci, management a použití produkt VMware® vSphere™. Kurz kombinuje látku ze všech kurzů dohromady. Základem je kurz VMware vSphere 4: Install, Configure, Manage s rozšířením na problematiku pokročilých uživatelů „Advanced tasks and skills for configuring a highly available“ a „Scalable virtual infrastructure“. Po absolvování toho kurzu je pro absolventa naprosto jednoduché úspěšně složit certifikační zkoušku VMware Certified Professional.
Kód školeníFT
Termín a místo04. - 08. 10. 2010

Arrow ECS, Nagano Office and Technology Park, Nagano III, U nákladového nádraží 10, Praha 3
On-line registracewww.arrowecs.cz/vzdelavani_registrace
Co získáteTento intenzivní kurz obsahuje instalaci, management a použití produkt VMware® vSphere™. Kurz kombinuje látku ze všech kurzů dohromady. Základem je kurz VMware vSphere 4: Install, Configure, Manage s rozšířením na problematiku pokročilých uživatelů „Advanced tasks and skills for configuring a highly available“ a „Scalable virtual infrastructure“. Po absolvování toho kurzu je pro absolventa naprosto jednoduché úspěšně složit certifikační zkoušku VMware Certified Professional.
Určeno proTento kurz je určen pro systémové administrátory, systémové inženýry a operátory a integrátory VMware virtuální infrastruktury. Tento fast-track program je ideální pro toho, kdo chce během jednoho týdne ovládnout virtuální infrastrukturu od samého začátku až po velice složité konfigurace.
Vstupní předpoklady Ochota účastnit se intenzivního kurzu a naučit se řešit případné havárie i pomocí příkazové řádky.
Cena bez DPH60.000,- Kč
LektorHorák Pavel , zaměstnanec technické podpory firmy Arrow ECS pro produkty VMware. Je certifikován firmou VMware - VMware Certified Instructor.
Martin Kühpast, lektor firmy Arrow ECS. Je certifikován firmou VMware - VMware Certified Instructor.


Podrobnosti kurzu

Přehled nejbližších vypsaných termínů najdete zde.


Ľuboslava Kačmaříková, 15. září 2010