Informace

Vytisknout článek

Atraktivnější partnerské marže VMware


Nové partnerské marže závisí za typu konkrétních produktových řad; v některých případech byly zvýšeny až trojnásobně. VMware současně zjednodušuje validaci registrace obchodních případů, takže partneři VMware hned od začátku vědí, s jakou marží mohou počítat.

Hlavním důvodem pro aktuální zvýšení partnerských marží VMware je neustálé rozšiřování produktových řad - namísto jednoho hlavního produktu, kterým byl v minulosti vSphere, nyní nabízí VMware celé portfolio: vSphere, NSX, VSAN, AirWatch, Workspace ONE, Horizon, vRealize, vCloud Air nebo vCloud NFV. A právě s cílem motivovat své partnery k prodeji kompletních řešení a zatraktivnit nabídku produktových řad jiných než vSphere přistoupil VMware u vybraných produktových řad ke zvýšení marží, které jsou nyní v některých případech až trojnásobné.


Věřím, že partneři aktuální změny přivítají a uvědomí si řadu výhod, které jim rozšiřování portfolia VMware nabízí. V Arrow připravujeme v letošním roce pro partnery VMware řadu školení a seminářů, díky kterým mohou zvýšit své kompetence pro jednotlivé oblasti portfolia VMware, prosadit se u svých zákazníků s novými produkty z portfolia VMware a vylepšit díky nim své obchodní výsledky."

Petr Dejmek, Team Leader VMware, Arrow ECS


Potřebujete více informací o aktuálních maržích pro jednotlivé produktové řady nebo zpracování konkrétní kalkulace?

Kontaktujte náš tým pro řešení VMware.


Jiří Bednář, 24. srpna 2016