Informace

Vytisknout článek


Technologická snídaně - ochutnejte NetApp a Veeam

Vážení přátelé.

Rádi bychom Vás pozvali na seminář, který pořádáme ve spolupráci společností NetApp a Veeam a který se bude konat 12. prosince 2018 v Ostravě – Dolních Vítkovicích.

Součástí programu bude prohlídka Vysoké pece a výstup na Bolt tower.
*(prohlídka trvá cca 100minut a nelze ji přerušit)
Svůj zájem o prohlídku prosím uveďte při registraci do poznámky.

NetApp Vám prozradí, jak Vám může nabídnout ještě více za méně peněz.
Seznamte se s mimořádně výhodnou nabídkou diskových polí Netapp určených jak pro Vaše kritické aplikace, tak pro zálohy, testování či vývoj.
Zjistěte, proč je Netapp průkopníkem a vizionářem v daty poháněné ekonomice. Jak vám Netapp může pomoci využít potenciál, který je ukryt v tom nejdůležitějším, co vlastníte, a to jsou data. Na tyto a další otázky Vám pomůže odpovědět představení vizí a produktového portfolia společnosti Netapp, která všechny své produkty tvoří s myšlenkou data fabric infrastruktury. Tato myšlenka pomáhá budovat produkty připravené na budoucí výzvy jednotné datové infrastruktury s přenositelnosti informací mezi jakýmikoliv úložišti a prostředím.

Prezentující: Josef Czyž, System Engineer NetApp, Arrow ECS


Od Veeamu se dozvíte o jeho mimořádné dostupnost pro nástroj NetApp Data Fabric.
Nástroj NetApp Data Fabric a platforma mimořádné dostupnosti Veeam® společně zajišťují jednoduchost, výkon a agilitu potřebné při plnění náročných požadavků na data. Řešení Veeam a systémy NetApp All Flash-FAS, FlexPod, NetApp HCI a E-Series zákazníkům zjednoduší IT, zvýší výkon a agilitu podnikání a sníží riziko a náklady.

Prezentující: Boris Mittleman, System Engineer CZ/SK/HU, Veeam Software
Na setkání s Vámi se těší
Celý NetApp tým společnosti Arrow