Informace

Vytisknout článek

Využijte nabídku Arrow Professional Services pro řešení VMware a Veeam


Naši specialisté vám pomohou při analýze prostředí zákazníků a doporučí kroky pro jeho optimalizaci, což přispěje ke spokojenosti zákazníků a otevře vám nové obchodní příležitosti.

Cílem služeb Arrow Professional Services, které jsou zaměřeny na serverovou i desktopovou infrastrukturu VMware a instalace a konfigurace řešení Veeam, je pomoci našim obchodním partnerům a jejich zákazníkům v užších, specifických oblastech IT infrastruktury, pro které nedisponují vlastními odborníky. Tyto služby aktuálně nabývají významu tím spíše, že VMware v současnosti nabízí ucelená řešení včetně end user computingu, virtualizace sítí a virtualizace úložných systémů a že se tedy portfolio společnosti VMware stále rozrůstá.

Tým Arrow Professional Services

Tým poskytující služby pro řešení VMware a Veeam tvoří Karel Novák, Jiří Viktorin a Martin Kühpast. Všichni mají dlouhodobé a bohaté zkušenosti z prací na virtualizačních projektech, a jelikož disponují certifikací VMware Certified Instructor – Level 2, můžete se s nimi setkávat na našich virtualizačních školeních. Jejich znalosti byly ohodnoceny řadou certifikací a ocenění, z nichž zde uveďme alespoň ty nejvýznamnější: Karel Novák a Jiří Viktorin disponují komunitním oceněním VMware vExpert a významnou certifikací VMware Certified Implementation Expert 6 – Data Center Virtualization; Karel Novák je rovněž jedním ze zakládajících členů Veeam Vanguard a držitel nejvyšší certifikace Veeam Certified Architect.

Výčet všech certifikací jakož i doporučení zákazníků a absolventů školení najdete na LinkedIn profilech členů našeho týmu Arrow Professional Services: Nejdůležitější certifikace VMware a VeeamVMware Certified Implementation Expert 6 – Data Center Virtualization
Získání certifikace VCIX6-DCV je dokladem širokých znalostí navrhování a nasazování infrastrukturních řešení vSphere 6 ve virtualizovaných prostředích podniků, potvrzuje znalosti na expertní úrovni a demonstruje, že nositel certifikace představuje důležitý faktor při jakéholiv implementaci vSphere.
Veeam Certified Architect (VMCA)
Tuto certifikaci získají odborníci, kteří úspěšně absolvují kurzy a zkoušky VMCE a VMCE-Advanced: Design & Optimization. Veeam Certified Architect představuje nejvyšší úroveň technických certifikací Veeamu.

Řešíte specifické virtualizační či cloudové téma?

Nabízíte-li svým zákazníkům řešení VMware či Veeam, možná právě řešíte nebo se chystáte řešit specifické téma virtualizační či cloudové infrastruktury svého zákazníka, při kterém by vám mohli být naši specialisté nápomocni. V takovém případě neváhejte a kontaktujte náš obchodní tým.

Více informací ke službám Arrow Professional Services naleznete na stránkách newsletteru vmwarenews.cz:


Jiří Bednář, 28. ledna 2017