Informace

Vytisknout článek

Zpráva NSS Labs 2017 NGFW Test Report doporučuje bezpečnostní řešení Check Pointu a Forcepointu


Řešení Check Point a Forcepoint získala v testech firewallů příští generace (NGFW) NSS Labs 2017 doporučující hodnocení.

Bezpečnostní řešení Check Point Infinity NGFW získalo opětovně doporučující hodnocení NSS pro svoji efektivitu a hodnotu

Společnost NSS Labs zveřejnila výsledky svého testu firewallů příští generace (NGFW) pro rok 2017, ve kterém ocenila řešení Check Point Infinity NGFW doporučujícím hodnocením. Je to již šesté doporučující hodnocení udělené za efektivitu a hodnotu, a celkově již čtrnácté doporučující hodnocení NSS pro Check Point od roku 2011. V letošním testu získal Check Point Infinity NGFW bezpečnostní skóre za efektivitu 99.56%.

Check Point zaznamenal v testech NSS Labs 2017 NGFW 100% ochranu proti aktuálním útokům (2013 – 2016) a proti zranitelnostem Apple, IBM a Oracle, 99.9% ochranu proti zranitelnostem Microsoft a 99.2% ochranu proti zranitelnostem Adobe.

Bezpečnostní efektivita řešení Forcepoint NGFW

Bezpečnostní řešení Forcepoint NGFW zaznamenalo doporučující hodnocení již popáté v řadě za sebou od chvíle, kdy společnost NSS Labs začala s testováním firewallů příští generace.

Forcepoint NGFW zablokoval v testu NSS Labs 2017 NGFW 99.95 % útoků a Forcepoint byl jediným dodavatelem, jehož řešení zablokovalo 100 % testovaných útoků ze statické knihovny útoků NSS Labs. Během živé testovací 31denní periody zablokoval Forcepoint NGFW 99,89 % “drive-by” útoků zacílených na klientské aplikace.


Zprávu NSS Labs NGFW Test Report si můžete stáhnout na stránkách Check Pointu nebo Forcepointu.


Jiří Bednář, 22. června 2017