Informace

Vytisknout článek

Nová řešení NetApp pro podporu cloudových infrastruktur


NetApp oznámil nová řešení podporující práci s daty pro aplikace provozované napříč hybridními cloudy a vícecloudovými prostředími, včetně NetApp Cloud Insights, Azure NetApp Files, Cloud Volumes Service, Cloud Volumes ONTAP, NetApp HCI, SaaS Backup for Microsoft Office 365 a NetApp Data Availability Services.

Tyto nové produkty a služby pro práci s daty jsou v souladu s vizí společnosti NetApp podporovat cloudové inovace zákazníků, které jim pomohou vylepšit jejich obchodní výsledky v podmínkách rychle se vyvíjejících technologických prostředí. Získání důvěry zákazníků v cloudová řešení je velmi důležité pro jejich lepší rozhodování, zlepšení práce se zákazníky a využití internetu věcí pro nabídku nových služeb a vývoj nových obchodních modelů. Nicméně úspěch cloudových řešení záleží ve značné míře na integraci, ochraně a optimalizaci dat ukládaných v jakémkoli cloudovém prostředí.

Inspirace pro inovace a úspěch při využívání nejvýznamnějších světových cloudů
  • NetApp Cloud Insights je SaaS nástroj, který umožňuje monitorování infrastruktury a optimalizaci nákladů a je navržen specificky pro dnešní dynamické, hybridní cloudové infrastruktury.
  • Azure NetApp Files je hluboce integrovaná služba ukládání souborů, která poskytuje extrémní výkon a pokročilou správu dat, bezpečnost a ochranu zákazníkům využívajícím Microsoft Azure.
  • NetApp Cloud Volumes ONTAP, který nabízí řízení práce s daty, efektivitu nákladů a zajištění kontinuity podnikání, je správnou volbou pro cloudovou úložnou službu dnešních rostoucích podniků.
Využití cloudu pro rychlejší nasazování nových služeb
  • NetApp HCI nabízí novou architekturu hybridní cloudové infrastruktury, která přináší podnikům opravdové obchodní přínosy hyperkonvergence a optimálně splňuje jejich požadavky.
  • SaaS Backup nabízí zálohování a obnovu pro Microsoft Office 365 Exchange Online, SharePoint Online a OneDrive lokálně i v cloudu.
Jak NetApp podporuje podniky

NetApp vnímá zjednodušování jako klíčový atribut a věří, že nativní cloudové služby NetApp Data Availability Services představují nejlepší řešení příští generace pro zálohování a správu dat na trhu. Moderní architektura NetApp Data Availability Services pro hybridní cloud je navržena tak, aby snižovala náklady a komplexnost zálohování dat. Dosahuje toho přenesením dat do cloudu a umožněním opětovného využívání cloudových kopií dat.

Proč je NetApp správnou volbou pro organizace dnes i zítra

NetApp pomáhá svými produkty, službami i aplikacemi třetích stran zákazníkům řešit podnikové výzvy, se kterými se setkávají. Jeho cloudová řešení nabízejí škálovatelný a na potřeby podniků orientovaný přístup, který pomáhá podnikům držet krok s rychlým rozvojem prostředí podporujících jejich podnikání a chránících jejich stávající investice.

Podrobnější informace nalezntete v této tiskové zprávě společnosti NetApp.


Potřebujete více informací?

Kontaktujte náš tým pro řešení NetApp.


Jiří Bednář, 20. listopadu 2018