Informace

Vytisknout článek

Společnost Arrow Electronics získala na konferenci VMworld 2013 Europe cenu pro nejinovativnějšího distributora v regionu EMEA za uplynulý rok

Partneři v rámci regionu EMEA oceněni za inovace a výkon
Komentář:

21.10.2013 — Společnost Arrow Electronics dnes oznámila, že získala ocenění společnosti VMware v kategorii Innovative Distributor of the Year (Inovativní distributor roku) v regionu EMEA. Cena se udělovala na konferenci VMworld Europe Partner Day 2013 konané v Barceloně ve Španělsku.

“S hrdostí oceňujeme úspěchy členů partnerské sítě VMware a gratulujeme společnosti Arrow Electronics k získání ceny VMworld Europe Partner Recognition Award,” řekl Andy Hunt, vicepresident společnosti VMware pro oblast EMEA Partners & General Business. „Partneři VMware i nadále představují základ našich obchodních aktivit a těšíme se na další úspěchy společnosti Arrow Electronics a stejně tak ostatních našich partnerů v roce 2014.”

“Společnost Arrow si mimořádně váží toho, že obdržela cenu VMware věnovanou inovacím v distribuci, neboť nám to poskytuje přesvědčivý důkaz správnosti naší strategie value-added distribuce zahrnující prodej, profesionální služby a školení,” uvedl Jesper Trolle, vicepresident společnosti Arrow ECS EMEA. “Naše týmy intenzivně pracují na tom, aby přinášely inovace na trh, jak v současné době, tak v blízké budoucnosti pěti let, přičemž se snaží najít optimální rovnováhu reálnosti a praktičností. Díky úzké spolupráci s VMware dosahujeme dobrých výsledků a překračujeme nastavené cíle.“

Partneři VMware v regionu EMEA byli oceněni cenami VMware Partner Recognition Awards za výkon a výjimečné úspěchy v jedenácti kategoriích:

Strongest Growth Enterprise Partner of the Year
Strongest Growth Premier Partner of the Year
Upcoming Partner of the year
EUC Partner of the Year
Management Partner of the year
Highest Achiever of VMware Competencies
Innovative Distributor of the Year
Marketing Pioneer of the year
v-Cloud Service Provider of the year
OEM of the year
Most attendees


O společnosti Arrow ECS, a.s.:

Arrow ECS, obchodní segment Arrow Electronics Inc. [NYSE: ARW], poskytuje resellerům s přidanou hodnotou, systémovým integrátorům a nezávislým dodavatelům softwaru výpočetní produkty, služby a řešení podnikové a střední třídy. Společnost Arrow ECS sídlí v Englewoodu, Colorado a díky kancelářím ve 29 zemích spojuje zákazníky s nejpřednějšími světovými dodavateli technologií. Společnost Arrow ECS ohlásila za rok 2011 tržby v oblasti globálních podnikových výpočetních řešení 6,5 miliardy amerických dolarů.
Pro více informací navštivte ecs.arrow.com

O producentovi


Tiskový kontakt :JMÉNO: Milan Bartek
POZICE: Marketing Manager
SPOLEČNOST: Arrow ECS, a.s.
TELEFON: +420 597 488 851
E-MAIL: milan.bartek@arrow.com

Místo: Praha, Dne: 21.10.2013