Informace

Vytisknout článek


Roadshow Datová centra - Praha


Hyperkonvergovaná infrastruktura
Zveme vás na roadshow Datová centra ve 21. století – čas na změnu.

Infrastruktura datových center je často složitá a jejich provoz je poměrně nákladný. Firmy proto hledají cestu, jak co nejefektivněji využít své zdroje a provozovat všechny potřebné aplikace jednoduše, snadno a rychle při zachování dostupnosti a ziskovosti.

Řešením je hyperkonvergovaná infrastruktura, která představuje kombinaci serverů, úložišť, sítí a softwaru pod jednou správou.

Přijďte se seznámit s pohledem společností NetApp a VMware na řešení hyperkonvergované infrastruktury, který bude doplněný o pohled společnosti Veeam na dostupnost dat.Agenda

NetApp: První generace HCI versus NetApp HCI

  • Hyperkonvergovaná infrastruktura (HCI) je dnes jedním z nejrychleji rostoucích segmentů na IT trhu s 87% CAGR (průměrná výnosová míra). Řešení HCI první generace sdílejí mnoho společných vlastností a i přes veškerý dosažený pokrok existují významné architektonické výzvy, kterým stále čelí. Ukážeme vám, čeho první generace HCI dosáhla, ale také, čím je nadále limitována. Zdůrazníme architektonické kompromisy, které mnohá z těchto řešení mají. Nakonec se dozvíte, proč je NetApp HCI správným řešením pro zákazníky budující IT infrastruktury nové generace.

VMware: Nebaví vás tradiční infrastruktura tak, jak je?
  • Provozujete VMware virtualizaci, ale zavádění nových technologií, projektů a funkcionalit je ve vašem prostředí zdlouhavé? Ukážeme si, jak vypadá hyperkonvergovaná infrastruktura z pohledu VMware technologií, jaké jsou její přínosy a možnosti nasazení. V prezentaci se zaměříme na produkty vSAN, NSX a vRealize.

Veeam: Hyper Availability Platform – řešení pro éru digitální transformace
  • Data jsou motorem digitální transformace. Data jsou základem aplikací, měnou podnikání, srdcem digitálního života. Data jsou hnací silou nových technologií, řešení a obchodů, zdrojem důležitých obchodních poznatků. Data umožňují nacházet nové trhy, objevovat příležitosti ke zlepšení a podnikat dobrá obchodní rozhodnutí. Údaje o tom, kým, kdy, jak, kde a proč jsou produkty používány, dávají inženýrům, návrhářům a výrobcům softwaru přehled o tom, jak zlepšit a inovovat svá řešení. Data jsou klíčem k porozumění zákazníkům a jejich preferencím. Data umožňují organizacím zvýšit jejich efektivitu, rozhodujícím osobám poskytují schopnost předvídat trendy. Jak vaše data nejlépe chránit, jak zajistit jejich dostupnost? To vše se dozvíte na přednášce společnosti Veeam Software.Cesta na místo akce
MHD - Trasa metra A, stanice Strašnická, přestup na tramvaj č. 2, 4, 5, 6, 7, 11, 13, 21, 22, vystoupit na zastávce Slávia. Iris Hotel Eden se nachází 5 min. chůze od zastávky.
Autem - zaparkovat doporučujeme v blízkém Nákupním centru Eden. Cena za parkování, první 3 hodiny zdarma, každá dašlí započatá hodina 40 Kč.


PROGRAM
08:30Registrace
09:00Arrow pohled na datová centra ve 21. století

Igor Stonawski, Arrow ECS

09:15NetApp: První generace HCI versus NetApp HCI

Jan Jiskra, NetApp

10:00VMware: Nebaví vás tradiční infrastruktura tak, jak je?

Pavel Kovar, VMware

10:45Coffee break
11:15Veeam: Hyper Availability Platform – řešení pro éru digitální transformace

Martin Beran, Veeam

12:00Otázky a odpovědi, závěr akce
12:30Oběd


Těšíme se na vaši účast.
S pozdravem

Arrow ECS