Informace

Vytisknout článek

Co nabídne spojení F5 Networks a NGINX?


O akvizici NGINX společností F5 Networks jsme vás informovali již dříve. Nyní vám přinášíme několik doplňujících informací, které ozřejmují důvody této akvizice, a také základní přehled o open source řešeních NGINX.

Proč F5 získala NGINX?

Spojení F5 + NGINX představuje silnou kombinaci, která poskytne NetOps/DevOps zákazníkům služby podnikové třídy pro vešekeré aplikace – tradiční i moderní – bez ohledu na to, kde jsou vytvořeny nebo nasazeny. Škála služeb nabízených v rámci tohoto kombinovaného portfolia umožní podnikům zajistit lepší způsob práce uživatelů, zvýší agilitu a zjednoduší provoz.

Proč je společné řešení F5 a NGINX lepší?

Společné řešení F5 a NGINX vůbec poprvé přemosťuje propast mezi aplikacemi a infrastrukturou, a také mezi vývojovými a provozními týmy.
  • Kombinované řešení přináší vizibilitu a funkcionalitu od aplikačního serveru až po řešení pro poskytování aplikací
  • Společné řešení přináší na trh zákazníkům současného moderního světa jedinečné portfolio služeb, s důrazem na zajištění bezpečnosti, spravovatelnosti a spolehlivosti.
  • Dnešní společnosti mohou nyní bezpečně využívat moderní technologie pro všechny aplikace – a open source komunita může i nadále očekávat plnění závazků globálního lídra v oblasti aplikačních služeb.

Jak bude F5 podporovat open source komunitu?

Open source technologie jsou základní částí multicloudové strategie F5 a motorem dalších inovačních aktivit společnosti. Společnost F5 se zavazuje k pokračujícím inovacím a zvýšení investic do open source projektu NGINX.
 
Přehled produktů NGINX

NGINX nabízí sadu produktů, které dohromady formují základ toho, co potřebují organizace pro tvorbu aplikací s potřebným výkonem, spolehlivostí, bezpečností a možnostmi škálování.
  • NGINX Plus. Zjednodušte svou architekturu při současném snížení nákladů díky all-in-one load balanceru, content cache a web serveru.
  • NGINX Controller. Spravujte load balancery, API brány a sítě služeb s optimálním škálováním napříč multicloudovým prostředím – z jednoho místa.
  • NGINX Open Source. Využijte open source web server, na němž je založeno 400 miliónů webů.
  • NGINX Unit. Položte základy své sítě služeb díky dynamickému aplikačnímu serveru navrženému na základě potřeb vašich distribuovaných aplikací.
Základní informace o akvizici NGINX jsme vám přinesli v tomto článku.


Potřebujete více informací?

Kontaktujte náš tým pro řešení F5 Networks.


Jiří Bednář, 26. května 2019