Informace

Vytisknout článek

Řešení Tenable.io pro správu zranitelností v cloudu získalo v rámci 2019 SC Awards ocenění Best Vulnerability Management Solution


Ocenění získal také Renaud Deraison, spoluzakladatel a CTO společnosti Tenable, který byl jmenován vizionářem posledních 30 let. Řešení Nessus pak získalo ocenění jako jeden z nejdůležitějších produktů za posledních 30 let.

Inovace v oblasti správy zranitelností představují DNA společnosti Tenable. Před 20 lety vytvořil Renaud Deraison Nessus, standard pro posuzování zranitelností a jednu z nejrozšířenějších technologií ve světě. V roce 2017 pokračovala společnost Tenable ve své inovační cestě uvedením Tenable.io, své SaaS platformy pro správu zranitelností. Od svého uvedení představila platforma Tenable.io řadu inovací pro zabezpečení širokého spektra aktiv, od IT přes cloud a internet věcí až po provozní technologie. Společnost rovněž nedávno oznámila Predictive Prioritization, první řešení svého druhu, které pomáhá organizacím zaměřit se na 3 procenta zranitelností, které mohou být využity s nejvyšší pravděpodobností. Toto řešení bude dostupné v Tenable.io později v roce 2019.

„Nessus byl vytvořen, aby pomáhal organizacím posuzovat IT systémy z hlediska jejich zranitelností a poskytovat odpovědi na otázky, jak jsou bezpečné,“ říká Deraison. „Před více než 20 lety přivodila digitalní transformace explozi moderních útoků a získání odpovědí na otázky bezpečnosti nebylo nikdy důležitější. S tím, jak organizace všech velikostí začleňují správu zranitelností jako základní komponentu svých kyberbezpečnostních programů, pokračuje Tenable v zaměření na inovace a pomoc zákazníkům řešit rostoucí množství problémů. Děkujeme SC Awards za tato ocenění.“

SC Awards oceňují úspěchy kyberbezpečnostních profesionálů, produktů a služeb, které zabezpečují podniky, jejich zákazníky a kritická data. Vítězové jsou vybíráni prostřednictvím expertního panelu porotců s rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi z odvětví kybernetické bezpečnosti.

Pro více informací o řešeních Tenable pro správu cloudových zranitelností navštivte webové stránky Tenable.io.


Jiří Bednář, 23. března 2019