Informace

Vytisknout článek

NetApp All Flash AFF A200 a A220 Express Pack

Promo nabídka se zvýhodněnými cenami.

Plně univerzální disková pole řady All Flash pomáhají urychlit kritické aplikace zákazníka. Mimo všech výhod plynoucích z použití ONTAP 9.x operačního systému mají pole zapnuté pokročilé funkce pro optimalizaci využití úložného prostoru jako inline deduplikace, komprese a kompaktace, a významně tak šetří náklady na potřebnou SSD kapacitu.

Vysoký výkon a nezvyklá inteligence spolu s bezkonkurenční cenou předurčují tato úložiště k nasazení všude tam, kde je potřeba univerzálnost, vysoký výkon a spolehlivost.Podrobnější informace:
  • Promo akce platí do 30. dubna 2019
  • Ceny jsou doporučené ceny pro koncového zákazníka bez DPH.
  • Čerpání promo cen je podmíněno ohlášením zákazníka a projektu do Arrow ECS.
  • Ceny obsahují podporu výrobce 36 měsíců zahrnující doručení náhradního dílu následující pracovní den + software subscription + vzdálenou pomoc + přístup do znalostní a servisní báze na portálu mysupport.netapp.com. Ceny neobsahují případné náklady na instalaci.
  • Jiné konfigurace a úrovně podpory jsou možné, ceny na dotaz.Čistá kapacita je pro RAID-DP konfiguraci, jeden nebo dva aggregáty + 1x hotspare disk. Bez použití prostředků pro redukci dat (deduplikace, komprese, kompaktace atd.)
Efektivní kapacita je využitelná kapacita při zapnuté deduplikaci, kompresi a kompaktaci při průměrné úspoře 2:1 (virtualizace). Poměr je závislý na typu zpracovávaných dat a může se lišit.

Base IOPS je počítáno při 50/50 mix čtení/zápis, 100% náhodně a 100% sekvenční zátěž (4KB, respektive 64KB). Maximum IOPS je počítáno jako 100% náhodné čtení, 4KB nebo 100% sekvenční čtení 64KB.Více informací:
https://www.netapp.com/us/products/storage-systems/all-flash-array/aff-a-series.aspx

Kontakt:

Martin Skřípský, BDM NetApp
+420 734 220 464
martin.skripsky@arrow.comJiří Bednář, 25. září 2018