Informace

Vytisknout článek

Školení VMware vSphere: Design Workshop


Tento kurz je zaměřen na návrh architektury produktů produktové řady VMware vSphere™ 4 virtuálního datového centra. V kurzu jsou popisovány formou diskuzí jednotlivé výhody a nevýhody existujících možností a alternativ konfigurací této produktové řady. V kurzu jsou také popisovány příležitosti uplatnit praktické zkušenosti v celkovém návrhu virtuálního datového centra.
Kód školeníDES
Termín a místo15. - 17. 06. 2010

Arrow ECS, a.s., Nagano Office and Technology Park, Nagano III, U nákladového nádraží 10, Praha 3
On-line registracewww.arrowecs.cz/vzdelavani_registrace
Co získáteTento kurz je zaměřen na návrh architektury produktů produktové řady VMware vSphere™ 4 virtuálního datového centra. V kurzu jsou popisovány formou diskuzí jednotlivé výhody a nevýhody existujících možností a alternativ konfigurací této produktové řady. V kurzu jsou také popisovány příležitosti uplatnit praktické zkušenosti v celkovém návrhu virtuálního datového centra.
PředpokladyZkušenosti se správou operačních systému Microsoft Windows nebo Linux.
Určeno proSystémové administrátory, systémové inženýry a operátory, administrátory VMware ESX server a/nebo VMware vCenter. Návrháře pre- a post-sales technické profesionály, kteří mají zodpovědnost za návrhy architektury jednotlivých komponent VMware vSphere.
Cena bez DPH29.700,- Kč
LektorHorák Pavel , zaměstnanec technické podpory firmy Arrow ECS pro produkty VMware. Je certifikován firmou VMware - VMware Certified Instructor.
Martin Kühpast, lektor firmy Arrow ECS. Je certifikován firmou VMware - VMware Certified Instructor.


Podrobnosti kurzu

Přehled nejbližších vypsaných termínů najdete zde.


Luboslava Kacmarikova, 9. července 2010