Informace
Jste si vědomi změn programu Microsoft CSP?

Microsoft Cloud Solution Provider (CSP) program je navržen tak, aby vám pomohl řešit komplexní vztahy se zákazníky a posunul vás z pozice prodejce licencí do pozice cloudového lídra. Nicméně v současné době přichází změna.

S platností od 31. srpna 2018 představil Microsoft řadu nových a rozšířených požadavků na podporu a služby pro přímé prodejce. Tyto nové podmínky znamenají pro některé partnery nezanedbatelné náklady – na pracovní sílu, finanční a časové.Spolupracujte s Arrow na Microsoft CSP programu a akcelerujte své cloudové zkušenosti

Jestliže aktuální změny ovlivňují vaše podnikání nebo byste se rádi dozvěděli, jaké pro vás budou znamenat důsledky, stáhněte si whitepaper nebo s Arrow prodiskutujte podporu, kterou vám můžeme nabídnout. Ať již jste na své cestě k cloudu v jakémkoli místě, Arrow vám poskytne řešení, jaké potřebujete – rychleji.

V České republice jsme vedoucím Microsoft CSP a Service Provider License Agreement (SPLA) distributorem. Resellerům a MSP poskytujeme přístup k tržišti pokročilých cloudových služeb, automatizovaným nástrojům pro účtování a platformě, která umožní vaší organizaci poskytovat cloudové služby Microsoftu a dalších předních dodavatelů cloudových služeb.

Nejde pouze o to, že zpřístupníme cloud. Umožníme vám a vašim zákazníkům, abyste byli vždy o krok napřed, pokud jde o aktuální potřeby. Důvěřujte nám a my vám pomůžeme zvládnout složitost cloudu.

Stáhněte si náš whitepaper a zjistěte, jak změny programu Microsoft CSP ovlivní vaši organizaci a jaké nástroje, služby a podporu nabízíme svým Microsoft CSP partnerům. Řadu dalších informací k programům Microsoft CSP a SPLA naleznete také v článcích na webu Arrow zaměřených na řešení Microsoftu.

Proč si vybrat Arrow?

Tvorba cloudových řešení s Arrow vám umožní rychle nabídnout zákazníkům flexibilnější a agilnější řešení při predikovatelných nákladech. Arrow přináší na trh znalosti a inovace, které vám pomohou být vždy krok před konkurencí.

Všem partnerům nabízíme příležitost zapojit se do našeho cloudového programu pro řešení Microsoftu, který jim poskytne následující:
  • Společně vytvářený obchodní plán a přístup k odpovídajícím zdrojům
  • Oficiální školení Microsoftu, podpora při certifikacích
  • Kompletní katalog předprodejních a poprodejních služeb
  • Spolupráce s Business Development Managerem a technickými specialisty pro cloud, kteří vám pomohou s urychlením a usnadněním vašich procesů a plánů
  • Pomoc při tvorbě vysoce ziskových tržních strategií pro různé dodavatele cloudových služeb
  • Přístup k vyhrazené marketingové podpoře a službám
  • Přístup k plnému portfoliu řešení Arrow
  • Bezplatný přístup do ArrowSphere – naší oceňované cloudové partnerské platformy poskytující účtování a sledování využívání cloudu

Kontakty pro více informací

Radek Žalud
Licenční specialista Microsoft

+420 602 231 793

radek.zalud@arrow.com
Jakub Müller
Business Development Manager

+420 720 759 743

jakub.muller@arrow.com