Informace

Profil společnosti

Arrow ECS, a.s. je distributor s přidanou hodnotou (VAD), který působí na trhu od roku 1990. V kancelářích v Praze a Ostravě pracuje 62 zaměstnanců. Jsme součástí celosvětové distribuční skupiny Arrow, jejíž finanční síla a zázemí představují pro naše partnery garanci dlouhodobé, stabilní a výhodné spolupráce. Díky tomu, že více než 1200 zaměstnanců Arrow ECS EMEA poskytuje zákazníkům služby ve 28 zemích, můžeme sdílet jejich znalosti a zkušenosti a předávat je dále svým partnerům.

Značky v distribuci

Blue Coat, Carbon Black, Citrix, Dbvisit, Dell WYSE, F5 Networks, FireEye, Forcepoint, Gemalto, Check Point, Igel, Ixia, Juniper Networks, McAfee, Microsoft (CSP, SPLA), nCipher, Oracle, Pulse Secure, Pure Storage, Riverbed, RSA, Splunk, Symantec, Tenable, Thales, Tufin, Trend Micro, Veritas, Veeam, VMware.

Svým partnerům nabízíme špičkové produkty a řešení, profesionální služby, partnerské programy a pomoc při vytváření poptávky u koncových zákazníků.

Špičkové produkty a řešení

Portfolio produktů je složeno z nabídky předních světových výrobců IT. Zaměřujeme se na řešení v následujících oblastech:
  • Cloud: vedoucí cloudová řešení na trhu, bezpečnost cloudu, pomoc organizacím s přechodem na cloud, cloudové nástroje a služby ArrowSphere pro resellery.
  • Bezpečnost: komplexní zabezpečení podnikové infrastruktury (sítě, koncové body, aplikace, identity, obsah), správa bezpečnosti, ochrana proti hrozbám, zajištění souladu s nařízeními.
  • Datová centra: Infrastruktura softwarově definovaných datových center (servery, sítě, úložné systémy), zajištění vysoké dostupnosti, zálohování, zotavení a archivace.
  • Internet věcí: Kompletní IoT řešení „From Sensor to Sunset“ realizovaná ve spolupráci sesterských společností Arrow.
  • Business Intelligence: Analýza, vizualizace a využití strojově generovaných dat.
  • Mobilita: řešení softwarově definovaného pracoviště (virtualizace aplikací a desktopů, správa aplikací, MDM).
Profesionální IT služby

Svým zákazníkům nabízíme řadu odborných technických služeb. Naše kompetenční centrum umožňuje zákazníkům ověřit si funkcionalitu nejmodernějších IT technologií ještě před nasazením v ostrém provozu.

Autorizovaná školení

Jsme autorizovaným školicím střediskem pro produkty Citrix, F5 Networks, Check Point, IBM, Juniper Networks, Microsoft, Veeam a VMware. Dále nabízíme kurzy Blue Coat, Cisco, EC Council, NetApp, Oracle, Red Hat, Symantec, Veritas a další.

Autorizované kurzy znamenají pro účastníky garanci nejvyšší kvality školení a záruku maximálního zhodnocení investic vložených do vzdělávání IT profesionálů.

Finanční služby

Individuální podmínky prodloužené splatnosti, pomoc s financováním projektů.

Partnerské programy a vytváření poptávky

Partnerské programy jsou zaměřeny na odborné vzdělávání, zápůjčky demo zařízení, financování projektů, marketingové programy a podporu partnerů při práci s koncovými zákazníky.

ArrowSphere

Cloudová platforma ArrowSphere umožňuje obchodním partnerům prodej cloudových služeb Microsoftu a dalších předních dodavatelů z jednoho místa a poskytuje jim řadu dalších podpůrných nástrojů včetně naceňování, objednávek, reportů nebo změn služeb v reálném čase.