Arrow se stal distributorem programu Citrix CSP

Program CSP (Citrix Service Provider) umožňuje prohloubit vztahy s Citrix partnery a taktéž nabídnout nový způsob využití Citrix technologií, který reflektuje trend přechodu zákazníků na cloud computing.

Trend pronájmu technologií místo jejich nákupu se u zákazníků těší stále větší oblibě. Díky pronájmu lze lépe plánovat a optimalizovat své náklady a platit pouze za skutečně využívané zdroje. Citrix byl jedním z prvních dodavatelů, který tento model začal zákazníkům nabízet, a proto je nám milou povinností oznámit, že si Citrix pro CSP vybral Arrow od ledna 2019 za svého výhradního distributora pro český trh.

Arrow jako distributor programů Microsoft SPLA a Microsoft CSP, VMware vCAN a Veeam CSP dokáže partnerům díky své cloudové platformě ArrowSphere nabídnout jednoduchý přístup ke zdrojům, které partneři pro poskytování služeb Citrixu potřebují, a to přehledně, automatizovaně a z jednoho místa s maximálním zaměřením na koncového uživatele. Partneři programu Citrix CSP budou moci využít řady služeb s přidanou hodnotou včetně přímé integrace řešení různých dodavatelů, reportingu, implementační a poprodejní podpory, nástrojů pro vyhodnocení přechodu na cloud nebo účtovacích služeb.

Připojte se k programu Citrix Service Provider, abyste získali přístup k portfoliu technologií založených na předplacených službách, jako jsou například desktopové služby (DaaS), hostování aplikací, mobilní řešení a sdílení a synchronizace souborů.


Jiri Bednar, 19. ledna 2019