Informace

Všechny aktuality pro Blue Coat

Blue Coat a NetApp budou dodávat úložiště s vysokou hustotou pro řešení reakce na incidenty a forenzní analytiku

Nové řešení poskytne zákazníkům výrazně delší záznamy historie narušujících aktivit a tím umožní efektivnější reakci na incidenty a snížení rizik.

24. března 2016 Více...

Blue Coat je lídrem v oblasti Secure Web Gateways

Blue Coat byl výzkumnou a poradenskou společností Gartner zařazen v kategorii Secure Web Gateways (SWG) do magického kvadrantu lídrů již osmým rokem po sobě.

14. července 2015 Více...

Globální bezpečnostní informační síť od Blue Coat pomáhá zákazníkům efektivněji se vypořádat s pokročilými hrozbami

Unifikací produktů a laboratoří vytvořila společnost Blue Coat integrovaný proud aktuálních bezpečnostních poznatků. Tak zákazníkům poskytuje nepřekonatelnou ochranu a současně snižuje celkové náklady na systém bezpečnosti.

20. dubna 2015 Více...

Blue Coat vede na trhu systémů pro poskytování aplikací ve WAN

Společnost Blue Coat oznámila, že IDC, vedoucí společnost pro průzkum trhu, jmenovala Blue Coat jako lídra na celosvětovém trhu systémů pro poskytování aplikací ve WAN za rok 2009.

10. května 2010 Více...

Blue Coat publikoval výroční zprávu o webové bezpečnosti

Společnost Blue Coat Systems publikovala výroční zprávu Blue Coat Web Security Report for 2009, která poskytuje komplexní analýzu chování uživatelů v souvislosti s webovými hrozbami a specificky zkoumá, kde na Internetu uživatelé narazili na malware. Zpráva založená na datech ze služby Blue Coat®WebPulse™ konstatuje, že ohromná popularita služeb sociálních sítí a změny chování uživatelů vedou k rozšiřování útočných strategií včetně nových komplexních hrozeb a k rychlejšímu životnímu cyklu malwaru.

10. května 2010 Více...

BlueCoat nabízí atraktivní balíčky pro vytvoření bezpečné web brány

Bezpečnost třídy "enterprise" nyní dostupná také pro střední firmy.

9. března 2010 Více...

Školení BCCPP / Blue Coat Certified ProxySG Professional

Kurz Blue Coat Certified ProxySG Professional (BCCPP) Course je určen IT profesionálům, kteří chtějí rozšířit své znalosti Blue Coat ProxySG o náročnější konfigurace. Po absolvování kurzu budou ovládat: • architekturu ProxySG • použití konfiguračního jazyka Content Policy Language a trasování politik • konfiguraci autentizačních metod • vysoce dostupné nasazení ProxySG • řízení šířky pásma a práci se „streaming medii“ • antimalware kontrolu s využitím ProxyAV • centrální správu prostředí produktem Blue Coat Director

3. února 2010 Více...

Školení BCCPA / Blue Coat Certified ProxySG Administrator

Kurz Blue Coat Certified ProxySG Administrator (BCCPA) je určen pro IT profesionály, kteří chtějí získat znalost principů řešení Blue Coat ProxySG. Po absolvování tohoto kurzu budou rozumět: • klíčovým konceptům síťové bezpečnosti a optimalizace provozu v rozlehlých sítích (WAN) • hlavním funkcím ProxySG a jejich administraci • propojení ProxySG s dalšími produkty Blue Coat • využívání služeb a technického supportu společnosti Blue Coat

3. února 2010 Více...

BlueCoat ADN - zveme Vás partnerský seminář

.

6. března 2009 Více...

Blue Coat je lídrem v oblasti WAN optimalizace

Blue Coat oznámil, že se stal podle nové výzkumné zprávy Infonetics Research ve třetím čtvrtletí 2008 lídrem na trhu řešení pro WAN optimalizaci. Jeho tržní podíl vzrostl o 18%, což z něj v tomto čtvrtletí rovněž učinilo nejrychleji rostoucího dodavatele.

15. února 2009 Více...

Blue Coat integruje PacketShaper a zařízení ProxySG, aby zvýšil možnosti přehledu a řízení v podnikových sítích

Nový softwarový zásuvný modul zpřístupňuje viditelnost provozu zařízení ProxySG pro zařízení PacketShaper s cílem identifikovat aplikace a zlepšit kvalitu posytovaných služeb.

15. února 2009 Více...

Blue Coat byl zařazen na první místo v kvartální zprávě týkající se bezpečnostních bran poskytujících obsah

Zařízení ProxySG poskytují webovou bezpečnost a řízení politik a současně akcelerují akceptovaný obsah a snižují náklady na šířku pásma.

15. února 2009 Více...

Blue Coat zařazen do kvadrantu lídrů

„Magický kvadrant“ dodavatelů zabezpečených webových bran společnosti Gartner hodnotí dodavatele podle úplnosti jejich vize a schopností ji realizovat. Na základě těchto kritérií se Blue Coat umístil v kvadrantu lídrů.

15. února 2009 Více...

Gartner Magic Quadrant for Secure Web Gateway

Nejnovější analýza potvrzuje pevnou pozici řešení BlueCoat jako leadera v oblasti Secure Web Gateway

4. listopadu 2008 Více...

BlueCoat - "Better Together" partnerský seminář

Zveme Vás na půldenní seminář zaměřený na řešení BlueCoat po akvizici společnosti Packeteer

16. srpna 2008 Více...

BlueCoat - technický update

Zveme Vás na odpolední technický workskop

16. srpna 2008 Více...

Zařízení Blue Coat ProxySG získala certifikaci SAP

Zařízení ProxySG poskytují integrovanou webovou bezpečnost, optimalizaci WAN, vysokou dostupnost a vyrovnávání zátěže v rámci jednoho zařízení.

2. dubna 2008 Více...

Není snadné být rodičem v době Internetu...

Internet v domácnosti přináší rodičům mnoho nových výzev, z nichž je zřejmě jednou z nejdůležitějších ochrana dětí před nevhodným obsahem. Společnost Blue Coat pomáhá rodičům získat nad internetovým obsahem kontrolu díky řešení K9 Web Protection pro filtrování a správu webového obsahu, které je k dispozici ke stažení zdarma.

2. dubna 2008 Více...

Blue Coat: Upgrady hardwarových a softwarových řešení zvyšují průchodnost v sítích WAN až o 220%.

Zařízení ProxySG nabízejí vyšší kapacitu u každého modelu a obsahují nové funkce pro snadnější nasazování těchto systémů a zjednodušení instalace.

29. října 2007 Více...

Blue Coat získal ocenění Techworld Award 2007

Zařízení Blue Coat SG získala ocenění Techworld Award 2007 jako ´WAN Acceleration Product of the Year´. Toto ocenění je výrazem uznání inovací, výkonu a funkcionality řešení společnosti Blue Coat.

24. srpna 2007 Více...

V nezávislém testování vyšel Blue Coat Webfilter jako nejobsáhlejší databáze pro filtrování URL

Analytická společnost Broadband Testing porovnávala databáze pro filtrování URL od předních světových dodavatelů: WebFilter od Blue Coat překonal své konkurenty i o více než 60%.

11. srpna 2005 Více...

SOFT-TRONIK podepsal kontrakt s Blue Coat Systems

SOFT-TRONIK, přední distributor v oblasti bezpečnosti IT, podepsal kontrakt s lídrem trhu inteligentních proxy zařízení, firmou Blue Coat Systems. Nyní je možné nabídnout tato špičková řešení rovněž zákazníkům v České republice a na Slovensku.

5. dubna 2005 Více...

BlueCoat ProxySG - řešení pro ochranu web komunikací

Dnes již nestačí soustředit se při zabezpečování sítě na hrozby zvenčí. Riziko představuje i nevhodná činnost zaměstnanců pracujících s Internetem - snížení jejich produktivity při prohlížení obsahu neobchodního charakteru, zhoršená dostupnost při práci s P2P sítěmi apod. Zařízení Proxy SG společnosti BlueCoat poskytují organizacím schopnost kontrolovat a řídit komunikaci takovými metodami, které firewally a jiná externě zaměřená zařízení neumějí.

25. ledna 2005 Více...

1 2 3 Další >>