Informace

Všechny aktuality pro Citrix

Šest kroků k vítězné cloudové strategii Arrow

Na blogu Citrixu se objevil zajímavý článek Alexandry Prestia, který se zabývá úspěchy cloudových aktivit Arrow u svých obchodních partnerů v souvislosti s programem Citrixu.

27. dubna 2019 Více...

Arrow se stal distributorem programu Citrix CSP

Program CSP (Citrix Service Provider) umožňuje prohloubit vztahy s Citrix partnery a taktéž nabídnout nový způsob využití Citrix technologií, který reflektuje trend přechodu zákazníků na cloud computing.

19. ledna 2019 Více...

XenApp Essentials a XenDesktop Essentials jako cloudová služba v Microsoft Azure

Společnosti Microsoft a Citrix uvedly na trh XenApp Essentials (řešení pro virtualizaci aplikací) nahrazující původní Microsoft produkt Azure Remote Apps a XenDesktop Essentials (řešení pro virtualizaci Windows 10 desktopu). Oba produkty, které se opírají o technologie Citrix, jsou nabízeny v Microsoft Azure.

22. dubna 2017 Více...

Nová edice Citrix XenApp a XenDesktop 7.13 rozšiřuje možnosti technologie HDX a současně zjednodušuje administraci

Zákazníci získají až 10x vyšší výkon relací, spotřebu pásma nižší až o 60%, snadnější nastavení a podporu nových platforem a zařízení.

20. března 2017 Více...

Citrix získal společnost Unidesk

Společnost Citrix oznámila 9. ledna 2017 akvizici firmy Unidesk, lídra řešení pro „layering“ Windows aplikací, které umožňuje separovat aplikace od operačního systému.

16. ledna 2017 Více...

Změna v poskytování Citrix Maintenance

K 1. lednu 2017 zavádí Citrix změny v poskytování Citrix Maintenance. Změny se týkají služeb Subscription Advantage a Software Maintenance, které jsou nahrazeny novými službami CCSS (Citrix Customer Success Services). Jednotlivé služby CCSS se nazývají Select, Priority, Priority Plus.

28. listopadu 2016 Více...

Citrix je již 10. rokem lídrem Gartnerova Magického kvadrantu pro ADC

Gartner ve své zprávě 2016 Magic Quadrant for Application Delivery Controllers uvádí, že kontrolery pro doručování aplikací (application delivery controllers, ADC) představují pro podniková a cloudová datová centra klíčovou komponentu pro vylepšení dostupnosti, výkonu a bezpečnosti, a zdůrazňuje, že by zákazníci měli uvažovat globálně o řešení Citrix NetScaler pro veškeré příležitosti v oblasti ADC.

27. října 2016 Více...

Novinky u řešení XenApp a XenDesktop

Seznamte se řadou vylepšení vylepšení a novinek, které přináší nová verze XenApp a XenDesktop 7.11.

23. září 2016 Více...

Nový partnerský program Citrixu

Citrix představil partnerský program NNSP s novými motivačními podmínkami pro partnery, zvýšeným důrazem na technické znalosti, certifikace a vytváření nových obchodních příležitostí.

24. června 2016 Více...

Citrix je s NetScalerem lídrem Gartnerova Magického kvadrantu kontrolerů pro poskytování aplikací

Citrix byl zařazen Gartnerem do kvadrantu lídrů v Magickém kvadrantu kontrolerů pro poskytování aplikací (ADC) za rok 2015, a to již podeváté za sebou.

18. prosince 2015 Více...

Forrester: Citrix je lídrem v oblasti Server-Hosted Virtual Desktops (VDI)

Společnost Citrix byla analytickou společností Forrester označena za lídra v oblasti Server-Hosted Virtual Desktops (VDI). Zpráva The Forrester Wave: Server-Hosted Virtual Desktops (VDI), Q3 2015 hodnotila 26 kritérií, včetně aktuální nabídky, strategie a pokrytí trhu.

22. října 2015 Více...

Citrix zjednodušuje nasazení cloudu bez ztráty kontroly nad IT

U nově dostupného Citrix Workspace Cloud zákazníci potvrzují rychlejší a snadnější nasazování aplikačních, datových i mobilních služeb na jakékoliv infrastruktuře, v prostředí privátních i hybridních cloudů.

22. září 2015 Více...

Radim Kačmařík je certifikovaným instruktorem Citrix (CCI) roku 2014!

Radim získal na červencové konferenci lektorů Citrix ocenění Citrix Certified Instructor of the Year, Eastern Europe, 2014.

15. srpna 2015 Více...

Citrix je již čtvrtým rokem po sobě v kvadrantu lídrů

Analytická firma Gartner zařadila Citrix v hodnocení Magický kvadrant pro správu podnikové mobility (Magic Quadrant for Enterprise Mobility Management Suites) 2015 do kvadrantu lídrů. Gartner vyhodnotil EMM platformu XenMobile jako nejkomplexnější a nejflexibilnější řešení pro správu aplikací, dat a zařízení, jehož součástí je navíc i rozsáhlá sada optimalizovaných mobilních aplikací pro použití ve firemním prostředí.

11. července 2015 Více...

Citrix posiluje díky inovacím vedoucí pozici v oblasti poskytování aplikací a virtuální desktopové infrastruktury

Pokročilá řešení prezentovaná na konferenci Citrix Synergy™ dále zvyšují již tak vysokou přidanou hodnotu technologií XenApp a XenDesktop.

18. června 2015 Více...

Citrix představil platformu Citrix Workspace Cloud

Zákazníci a obchodní partneři si mohou ve zkušebním provozu prověřit cloudovou platformu Citrix Workspace Cloud, která zjednodušuje vývoj, poskytování a správu mobilních pracovních ploch.

18. června 2015 Více...

Díky Citrixu jsou pracoviště na pobočkách vždy on-line

Citrix oznámil řešení Citrix CloudBridge™ Virtual WAN Edition, které snižuje náklady na zpřístupnění aplikací, dokumentů a IT služeb na pobočky až o 80 procent při zajištění takřka 100% dostupnosti.

24. května 2015 Více...

Novinky z konference Citrix Synergy 2015

Konference Citrix Synergy proběhla ve dnech 12.-14. května 2015 v Orlandu – a my jsme byli spolu s partnery a jejich zákazníky při tom.

23. května 2015 Více...

Citrix představil další generaci prvotřídní platformy NetScaler

Společnost Citrix oznámila dostupnost produktové série NetScaler® MPX 25000, verzi extrémně spolehlivého, prověřeného a osvědčeného ovladače pro dodávání aplikací (ADC, Application delivery controller) pro poskytovatele komunikačních služeb. Novinka zahrnuje technologii Citrix TriScale® a může se v tomto odvětví pochlubit nejlepším poměrem cena/výkon.

21. března 2015 Více...

Citrix oznámil řadu novinek ze svého portfolia

Citrix oznámil řadu technologických novinek a rozšíření svého produktového portfolia, zejména pak z oblasti konvergované infrastruktury a virtualizace.

23. února 2015 Více...

Citrix XenApp/XednDesktop 7.6 - nová verze k dispozici

Společnost Citrix 30.9.2014 uvolnila ke stažení novou verzi produktu pro virtualizaci aplikací a desktopů XenDesktop/XenApp 7.6.

1. října 2014 Více...

Webinář: "Nástoje pro monitoring prostředí virtualizace desktopů a aplikací"

Prostředí virtuálních desktopů a aplikací je komplexní a vyžaduje od operátorů a pracovníků podpory znalost řady technologií. Producenti nástrojů pro virtualizaci desktopů a aplikací by tedy měli své produkty vybavit nástroji usnadňující kontrolu nad tímto prostředím. Pojďme se podívat, jak se s touto problematikou vypořádal Citrix v produktech XenApp a XenDesktop.

27. května 2014 Více...

Master Class - získejte technické informace o Citrix technologiích zdarma a z pohodlí kanceláře

Master Class - série technicky orientovaných webinářů pro správce, architekty a operátory o Citrix technologiích zdarma a z pohodlí kanceláře

23. května 2014 Více...

Nový XenApp a XenDesktop je tu!

Citrix uvolnil nové verze produktů XenApp a XenDektop - verzi 7.5

10. dubna 2014 Více...

3D grafiky a virtuální desktopy

Možnost použití 3D grafických aplikací ve virtuálních desktopech je velmi častá otázka. Jak tuto problematiku řešit? Přečtěte si zajímavý článek.

9. dubna 2014 Více...

The XenDesktop Experience - technický měsíčník o XenDesktopu

The XenDesktop Experience - technický měsíčník o XenDesktopu. Podívejte se na poslední číslo, přihlaste se k odběru.

21. ledna 2014 Více...

XenMobile 8.5 - co nového přínáší?

Citrix uvádí novou verzi produktu XenMobile. Co nového od této verze máme očekávat?

23. července 2013 Více...

Webinář AppDNA - efektivní nástroje pro migraci aplikací - 4.7. od 9 do 10 hodin.

V prezentaci a živé ukázce se zamyslíme nad problematikou migrace aplikací a představíme Vám řešení zjednodušující migraci stávajících aplikací do prostředí operačních systémů Windows 7 a Windows 8, nebo do Windows 2008R2 Server.

26. června 2013 Více...

AppDNA - efektivní nástroje pro migraci aplikací

Problematika migrace aplikací, představíme řešení zjednodušující migraci stávajících aplikací

26. června 2013 Více...

XenServer 6.2 - co přináší nového?

Citrix uvedl novou verzi produktu XenServer. Nová verze obsahuje technická vylepšení a zásadní změny v licencování.

25. června 2013 Více...

Citrix Netscaler v praxi - přehledový seminář pro obchodníky

Seminář zaměřený na obchodní argumentaci

24. června 2013 Více...

Citrix Service - osvědčené postupy zpracovány formou elektronických knih

Citrix Service vypracoval a uveřejnil několik elektronických knih s doporučenámi postupy, tipy, triky a nástrahami spojenými s implementací Citrix produktů, jako jsou Citrix XenApp, Citrix XenDesktop, Citrix XenServer a Netscaler.

12. června 2013 Více...

Webinář AppDNA - efektivní nástroje pro migraci aplikací - 10.6. od 10 do 11 hodin.Neveřejná informace

V prezentaci a živé ukázce se zamyslíme nad problematikou migrace aplikací a představíme Vám řešení zjednodušující migraci stávajících aplikací do prostředí operačních systémů Windows 7 a Windows 8, nebo do Windows 2008R2 Server.

3. června 2013 Více...

Webinář AppDNA - efektivní nástroje pro migraci aplikací - 10.6. od 13 do 14 hodin.

V prezentaci a živé ukázce se zamyslíme nad problematikou migrace aplikací a představíme Vám řešení zjednodušující migraci stávajících aplikací do prostředí operačních systémů Windows 7 a Windows 8, nebo do Windows 2008R2 Server.

3. června 2013 Více...

Plánujete nasazení VDI?

V přiloženém článku najdete informace ohledně typů VDI řešení a jak docílit správného HW sizingu pro jednotlivé typy VDI

29. dubna 2013 Více...

AppDNA Accredited Partners

školení na produkt App DNA pro certifikované partnery Citrix do 31.3. zdarma!

20. března 2013 Více...

Let´s grow together - Citrix Partner Accelerator

Akce pro Citrix partnery

11. března 2013 Více...

Citrix Exchnage 2012Neveřejná informace

Citrix Soltuion Exchange a Citrix Technical Exchnage pro Citrix partnery

20. dubna 2012 Více...

Citrix Exchange 2012

Citrix Soltuion Exchange a Citrix Technical Exchange pro Citrix partnery

20. dubna 2012 Více...

XenDesktop 5.6 - co je nového?

Nové verze Citrix XenDesktopu nese označení 5.6 a zásadní změnou je tzv. Personal vDisk.

12. března 2012 Více...

Citrix VDI-in-a-Box - V jednoduchosti je síla

Chcete se seznámit s novým produktem VDI-in-a-Box? V tomto článku Vás seznámíme s architekturou, instalací, licencováním a pozicováním tohoto produktu.

2. ledna 2012 Více...

Nový Citrix Receiver pro Android 3.0

Citrix dal k dispozici nový Citrix Receiver pro Android 3.0 a další čtyři nové Receivery uvede do konce tohoto roku

20. prosince 2011 Více...

Citrix XenServer 6.0

Citrix uvolnil novou verzi nástroje pro virtualizaci serverů - XenServer 6.0

5. října 2011 Více...

Nová verze Citrix Provisioning Server 6.0

Citrix Provisioning Server 6.0, co nového přináší?

5. října 2011 Více...

Citrix XenDesktop 5.5 - nová verze produktu pro virtualizací desktopů a aplikací

Citrix 24.8. uvedl novou verzi produktu pro virtualizaci desktopů a aplikací XenDesktop 5.5

30. srpna 2011 Více...

Společnost IDC vyhodnotila Citrix jako lídra pro oblast virtualizace desktopů

Citrix je pozicován jako lídr ve studii IDC MarketSpace: Desktop Virtualization 2011 Vendor Analysis

30. srpna 2011 Více...

Citrix zveřejnil novou verzi XenApp 6.5

Citrix uvedl na trh novou verzi produktu Citrix XenApp 6.5

30. srpna 2011 Více...

Seminář: Virtuální desktop - víte o něm opravdu všechno?

Technologie virtuálních desktopů stále více víří vody současného IT světa. Většina zákazníků o technologii minimálně sbíra informace, diskutuje a buduje si vlastní názor ...

4. července 2011 Více...

Seminář: Citrix Technical/Solution Exchange – Praha, 22. listopadu 2011Neveřejná informace

Pozvánka na letošní poslední Technical/Solution Exchange - 22.11.2011

4. července 2011 Více...

Srovnání VDI produktů od Rubena Spruijta

Přehledné srovnání aktuálních verzí VDI produktů - Citrix XenDesktop 5, Microsoft VDI with RemoteFX, Quest vWorkspace 7.2 and VMware View 4.6.

21. února 2011 Více...

CiTR!X technical support services guide pro Citrix Solution Advisor partnery v EMEANeveřejná informace

Dokument popisuje přínosy, požadavky a úrovně služeb Technical Support Services (TSS) pro Citrix Solution Advisor partnery v oblasti EMEA. V dokumentu jsou obsaženy i různé verze TSS nabízené Citrix Solution Advisorům a detailní vysvětlení jak tyto fungují s ohledem na životní cyklus produktů atd.

8. února 2011 Více...

XenApp 6 Fundamental - jak na něj?

Citrix technický team uveřejnil sérii krátkých videí zobrazující jak nainstalovat, nastavit a zalicencovat XenApp 6 Fundamentals.

3. prosince 2010 Více...

Citrix Access Gateway - virtuální zařízení

Citrix uveřejnil novou verzi firmware pro Access gateway a zároveň ji dal k dispozici jako virtuální zařízení pro XenServer a VMware

3. listopadu 2010 Více...

Webinář - XenClient Master Class

Chcete se dozvědět hlouběji o tom jak funguje Citrix XenClient? Zúčastněte se webináře pořádaného společností Citrix.

3. listopadu 2010 Více...

VMware PCoIP a Citrix XenDesktop ICA/HDX- srovnání práce ve virtuálním desktopu - videa!

Chris Wolf ze společnosti Gartner cestoval po svete a testoval chovaní PCoIP a ICA/HDX protokolu při připojení do virtuálního desktopu. Výsledky zaznamenal do video formátu.

24. října 2010 Více...

Chcete si vyzkoušet práci s virtuálním desktopem? Připojte se k Citrix demo centru společnosti Arrow ECS.

V přiloženém dokumentu je návod na připojení se k Citrix demo centru společnosti Arrow ECS, ve kterém si můžete vyzkoušet práci s virtuálními desktopy a aplikacemi.

20. září 2010 Více...

Citrix XenDesktop - lokalizovaná videa s jasným a názorným popsáním výhod a funcionlait - vykoušejte

Citrix TV nabízí zajímavé informace týkající se Citrix technologií. Nově jsou k dispozici české verze videí zeměřené na XenDesktop - popis technologie, výhody, spolupráce s Microsoftem atd. Vyzkoušejte!

30. srpna 2010 Více...

Seznamte se s Citrix XenClientem

Slyšeli jste už o Citrix XenClientovi? Následující prezentace a demo Vám ho představí.

2. srpna 2010 Více...

Srovnání produktů pro virtualizaci desktopů od vypracované společností PQR

Ruben Spruijt ze společnosti PQR vypracoval dokument srovnávající produkty řešící virtulizaci desktopů od firem Vmware, Citrix, Microsoft a Quest

25. června 2010 Více...

XenServer 5.6 je na světě

Nová verze XenServeru je k dispozici.

8. června 2010 Více...

XenClient - řešení pro off-line virtuální desktop je tady

Citrix na konferenci Synergy uvedl XenClient. Řešení off-line virtuálního desktopu je konečně tady!

21. května 2010 Více...

Citrix Virtualization Conference, 1.6.2010, hotel Clarion, Praha 9

Seznamte se s virtualizací desktopů v podání předních odborníků

12. května 2010 Více...

Citrix XenDesktop 4 - produkt, TradeUp a licenování - webinare

Citrix XenDesktop 4 - produkt, TradeUp a licenování - webinare

31. března 2010 Více...

Citrix ohlásil uvedení XenApp6

Citrix ohlásil uvedení nové verze produktu pro virtualizaci aplikací XenApp 6 na 24.3.2010

12. března 2010 Více...

Chystáte se dělat u zákazníka studii proveditelnosti (Proof Of Concept) XenDesktopu? Ulehčete si to pomocí virtuálních zařízení.Neveřejná informace

Citrix nabízí svým partnerů ke stažení kompletně připravený PoC, a to vč. dokumentace, licencí a předkonfigurovaných virtuálních zařízení.

10. března 2010 Více...

Save the date - Citrix Partner Technical Training - XenDesktop 4, XenServer a Provisioning Server - 7.4.2010Neveřejná informace

Cirtix Partner Technical Training pro XD4, XS a Pvs - pro systémové inženýry Citrix partnerů!

1. března 2010 Více...

Technické rozdíly mezi Citrix XenDesktop a VMware View

Citrix uspořádal technicky orientovaný webinář pojednávající o technických rozdílech mezi Citrix XenDesktop a VMware View

27. února 2010 Více...

Chcete si vyzkoušet instalaci a konfiguraci Citrix XenDesktopu na Hyper-V?

Citrix a Microsoft připravili pro zájemce Lab s XenDesktopem na Hyper-V.

24. února 2010 Více...

Srovnání Citrix ICA/HDX a VMware PCoIP protokolu

Srovnání Citrix ICA/HDX a VMware PCoIP protokolu provedené společností Miercom.

19. února 2010 Více...

Jak získat zkušební licence z partnerského MycitrixuNeveřejná informace

Dokument obsahuje postup pro získání zkušebních licenci pro XenApp a XenDesktop z Mycitrix portálu.

19. ledna 2010 Více...

Citrix XenDesktop použit pro přístup k aplikacím z Mezinárodní vesmírné stanice (ISS)

Citrix idea přístupu k jakékoliv aplikaci z jakéhokoliv zařízení a to odkudkoliv byla dotažena do konce - do vesmíru.

7. prosince 2009 Více...

Citrix XenDesktop 4 - web training zadarmo.

Citrix umožnil bližší seznámení s Citrix XenDesktopem partnerům i zákazníkům zdarma.

11. listopadu 2009 Více...

Srovnání TCO - standardní PC vs. Server-Based Computing

Gartner studie zaměřená na srovnání TCO v prostředí standardních PC a Server-Based Computingu

4. září 2009 Více...

Školení CXA-300-1I / Advanced Administration for Citrix XenApp 5.0 for Win 2008

Kurz poskytuje studentům znalosti nezbytné pro monitorování, udržování běhu a řešení problémů v prostředí obsahující XenApp for Windows 2008 software. Studenti se seznámí s nástroji používanými k monitorování XenApp farmy, zaznamenávání aktivit a vytváření reportů. Také si odnesou znalosti potřebné pro udržování XenApp konfigurací a serverové integrity pro škálování, optimalizaci a podporu XenApp farmy.

18. srpna 2009 Více...

Školení CXA-202-1l / Implementing Citrix XenApp 5.0 for Windows Server 2008 Skills Update

Kurz poskytuje základy nezbytné k efektivnímu vytvoření a následné správě prostředí obsahujícího Citrix XenApp a jeho komponenty, jako jsou Web Interface, Application Streaming, Load Manager, Installation Manager a Secure Gateway. Studenti se prakticky seznámí s instalací XenAppu a jeho klientského zásuvného modulu, s nástroji a konsolema pro konfiguraci vypublikovaných zdrojů, politik, jednotlivých serverů a serverových farem, pravidel rozložení zátěže, tiskáren, streaminových aplikací a dalších částí XenApp prostředí.

18. srpna 2009 Více...

Školení CXS-200-1l / Implementing Citrix XenServer Enterprise Edition 5.0

Tento kurz připravuje studenty na nasazení a správu XenServer Enterprise Edition 5.0 a XenCenter. Pomocí praktických cvičení studenti získají zkušenosti s instalací a konfigurací virtualizačního serveru a připojením se k tomuto serveru XenCentrem, vytvořením virtuálních strojů a správou životního cyklu virtuálního stroje, vytvořením společných zdrojů pro více fyzických XenServerů, a připojením k vzdáleným datovým uložištím. Dále se studenti seznámí s rozšířenými vlastnostmi XenServeru, jako jsou XenMotion a automatické rozmístění virtuálních serverů mezi fyzické servery.

18. srpna 2009 Více...

Školení CXA-201-1l / Implementing Citrix XenApp 5.0 for Windows Server 2008

Kurz poskytuje základy nezbytné k efektivnímu vytvoření a následné správy prostředí obsahujícího Citrix XenApp a jeho komponenty, jako jsou Web Interface, Application Streaming, Load Manager, Installation Manager a Secure Gateway. Studenti se prakticky seznámí s instalací XenAppu a jeho klientského zásuvného modulu, s nástroji a konsolema pro konfiguraci vypublikovaných zdrojů, politik, jednotlivých serverů a serverových farem, pravidel rozložení zátěže, tiskáren, streaminových aplikací a dalších částí XenApp prostředí.

18. srpna 2009 Více...

Školení CXA-100-1l / Providing Help Desk Support for Citrix XenApp

Tento kurz seznámí help desk pracovníky s XenAppem a umožní jim získat znalosti pro řešení běžných provozních problémů. Studenti se naučí identifikovat, zda komplexní problémy jsou způsobeny XenAppem, sítí či adresářovou službou. Díky znalosti charakteru problémů, help desk pracovníci budou schopni předat problém správné osobě, jako je XenApp či síťový administrátor. Interaktivní, instruktorem vedená diskuze a praktická cvičení provedou studenty jednotlivými help desk úkony a připraví je pro řešení běžných problémů v prostředí obsahující XenApp servery.

18. srpna 2009 Více...

Školení CXA-201-1l / Implementing Citrix XenApp 5.0 for Windows Server 2008

Kurz poskytuje základy nezbytné k efektivnímu vytvoření a následné správy prostředí obsahujícího Citrix XenApp a jeho komponenty, jako jsou Web Interface, Application Streaming, Load Manager, Installation Manager a Secure Gateway. Studenti se prakticky seznámí s instalací XenAppu a jeho klientského zásuvného modulu, s nástroji a konsolema pro konfiguraci vypublikovaných zdrojů, politik, jednotlivých serverů a serverových farem, pravidel rozložení zátěže, tiskáren, streaminových aplikací a dalších částí XenApp prostředí.

18. srpna 2009 Více...

Školení CXA-201-1l / Implementing Citrix XenApp 5.0 for Windows Server 2008

Kurz poskytuje základy nezbytné k efektivnímu vytvoření a následné správy prostředí obsahujícího Citrix XenApp a jeho komponenty, jako jsou Web Interface, Application Streaming, Load Manager, Installation Manager a Secure Gateway. Studenti se prakticky seznámí s instalací XenAppu a jeho klientského zásuvného modulu, s nástroji a konsolema pro konfiguraci vypublikovaných zdrojů, politik, jednotlivých serverů a serverových farem, pravidel rozložení zátěže, tiskáren, streaminových aplikací a dalších částí XenApp prostředí.

18. srpna 2009 Více...

Školení CXS-200-1l / Implementing Citrix XenServer Enterprise Edition 5.0

Tento kurz připravuje studenty na nasazení a správu XenServer Enterprise Edition 5.0 a XenCenter. Pomocí praktických cvičení studenti získají zkušenosti s instalací a konfigurací virtualizačního serveru a připojením se k tomuto serveru XenCentrem, vytvořením virtuálních strojů a správou životního cyklu virtuálního stroje, vytvořením společných zdrojů pro více fyzických XenServerů, a připojením k vzdáleným datovým uložištím. Dále se studenti seznámí s rozšířenými vlastnostmi XenServeru, jako jsou XenMotion a automatické rozmístění virtuálních serverů mezi fyzické servery.

18. srpna 2009 Více...

Školení CMB-200-1 / Implementing the Citrix Desktop Delivery Infrastructure

Kurz poskytne studentům znalosti nezbytné pro instalaci, konfiguraci a správu Citrix XenServeru, Citrix Provisioning Serveru a Citrix XenDesktopu 3 a 4 Enterprise Edice. Díky cvičením, jenž kurz obsahuje, studenti získají praktické zkušenosti práce s výše uvedenými Citrix produkty.

18. srpna 2009 Více...

Školení CXA-100-1l / Providing Help Desk Support for Citrix XenApp

Tento kurz seznámí help desk pracovníky s XenAppem a umožní jim získat znalosti pro řešení běžných provozních problémů. Studenti se naučí identifikovat, zda komplexní problémy jsou způsobeny XenAppem, sítí či adresářovou službou. Díky znalosti charakteru problémů, help desk pracovníci budou schopni předat problém správné osobě, jako je XenApp či síťový administrátor. Interaktivní, instruktorem vedená diskuze a praktická cvičení provedou studenty jednotlivými help desk úkony a připraví je pro řešení běžných problémů v prostředí obsahující XenApp servery.

18. srpna 2009 Více...

Školení CXA-300-1I / Advanced Administration for Citrix XenApp 5.0 for Win 2008

Kurz poskytuje studentům znalosti nezbytné pro monitorování, udržování běhu a řešení problémů v prostředí obsahující XenApp for Windows 2008 software. Studenti se seznámí s nástroji používanými k monitorování XenApp farmy, zaznamenávání aktivit a vytváření reportů. Také si odnesou znalosti potřebné pro udržování XenApp konfigurací a serverové integrity pro škálování, optimalizaci a podporu XenApp farmy.

18. srpna 2009 Více...

Školení CXA-202-1l / Implementing Citrix XenApp 5.0 for Windows Server 2008 Skills Update

Kurz poskytuje základy nezbytné k efektivnímu vytvoření a následné správě prostředí obsahujícího Citrix XenApp a jeho komponenty, jako jsou Web Interface, Application Streaming, Load Manager, Installation Manager a Secure Gateway. Studenti se prakticky seznámí s instalací XenAppu a jeho klientského zásuvného modulu, s nástroji a konsolema pro konfiguraci vypublikovaných zdrojů, politik, jednotlivých serverů a serverových farem, pravidel rozložení zátěže, tiskáren, streaminových aplikací a dalších částí XenApp prostředí.

18. srpna 2009 Více...

Školení CXD-200-1I / Implementing Citrix XenDesktop 3 and 4

V tomto školení se studenti naučí instalovat, konfigurovat a spravovat Citrix XenDesktop 3.0 Enterprise Edition. Díky komplexním cvičením v laboratorním prostředí studenti získají praktické zkušenosti s Citrix XenDesktopem. Studenti budou instalovat a konfigurovat klíčové komponenty, jako jsou Desktop Delivery Controller, Virtual Desktop Agent, Desktop Receiver a XenDesktop Setup Wizard. Studenti budou také nastavovat XenDesktop politiky a připojovat se k XenDesktop prostředí z různých typů koncových zařízení.

18. srpna 2009 Více...

Srovnání Citrix XenServer a VMware vSphere

Zajímá Vás srovnání produktů Citrix XenServer a VMware vSphere? Co je u Citrixu XenMotion a jaký pojem se pro to samé používá u VMware. A nebo naopak co je to VMware DSR a jak se to jmenuje u Citrixu?

4. července 2009 Více...

Provisioning Server 5.1 - nová verze, zajímavé vlastnosti

Citrix pro zákazníky připravil novou verzi Provisioning Serveru s označením 5.1

9. června 2009 Více...

Záznam webináře - Zjednodušte XenApp prostředí pomocí Provisioning Serveru

Pro zájemce jsme připravili ke stažení záznam webináře - Zjednodušte XenApp prostředí pomocí Provisioning Serveru

28. května 2009 Více...

Jste zvědavi co nového bude v XenServeru 5.5?

Pokud Vás zajímají bližší technické informace co nového se objeví v nově verzi XenServeru 5.5, tak toto video je určeno právě pro Vás.

21. května 2009 Více...

Citrix TCO/ROI partner workshop - 28.5.2009, Praha, hotel Populus

Jedinečná příležitost - získejte maximum inforamcí o výpočtech a nástrojích pro výpočty TCO a ROI pro Citrix řešení

6. května 2009 Více...

Access Gateway Standard Edition - nová verze

Nový firmware pro Access Gateway Standard Edition přináší mnoho zajímavých technických funkcionalit.

5. května 2009 Více...

Citrix XenDesktop Technické webináře

Citrix, pro partnery i koncové zákazníky zajímající se o technologii virtuálního desktopu XenDesktop, připravil sérii technických webinářů.

30. dubna 2009 Více...

Citrix dal k dispozici beta verzi XenServer 5.5 (projekt Goerge)

Citrix umožnil veřejnosti stažení beta verze produktu Citrix XenServer 5.5 - projekt George

30. dubna 2009 Více...

Školení CAG-200-1I / Implementing Citrix Access Gateway 9.0 Enterprise Edition

Tento kurz je určen pro administrátory a IT specialisty, kterým poskytne informace pro úspěšné nasazení a správu Citrix Access gateway 8.1 Enterprise Edition a Access Gateway Plugins. Naučí se a získají praktické zkušenosti jak konfigurovat Access Gateway a spojení s ní pomocí konfiguračních nástrojů.

9. dubna 2009 Více...

Citrix XenDesktop 3 je na světě.

Citrix tento týden ohlásil uvedení nové verze produktu pro virtualizaci dekstopů - XenDesktop 3.

6. února 2009 Více...

Školení CTX-1259CI / Citrix XenApp 5.0 for Win 2003: Administration

Tento kurz poskytuje základní nezbytné informace pro efektivní správu Citrix Presentation Server 4.5 a XenApp 5.0 for Windows Server 2003 a jeho komponent, včetně Load Manageru, Installation Manageru, Web Interface, Application Streamingu a Secure Gatewaye. Studenti získají praktické zkušenosti s instalací Citrix Presentation Serveru a ICA klienta a naučí se využívat administrační konzoly pro konfigurování publikovaných zdrojů, politik, jednotlivých serverů a farmy, pravidel load balancingu, izolovaných prostředí, tiskáren, straming aplikací atd.

2. února 2009 Více...

Školení CTX-1259CI / Citrix XenApp 5.0 for Win 2003: Administration

Tento kurz poskytuje základní nezbytné informace pro efektivní správu Citrix Presentation Server 4.5 a XenApp 5.0 for Windows Server 2003 a jeho komponent, včetně Load Manageru, Installation Manageru, Web Interface, Application Streamingu a Secure Gatewaye. Studenti získají praktické zkušenosti s instalací Citrix Presentation Serveru a ICA klienta a naučí se využívat administrační konzoly pro konfigurování publikovaných zdrojů, politik, jednotlivých serverů a farmy, pravidel load balancingu, izolovaných prostředí, tiskáren, straming aplikací atd.

2. února 2009 Více...

Citrix Access Gateway je v kvadrantu leadrů pro SSL VPN pro Q4 roku 2008

Společnost Gartner zveřejnila tzv. "Magic Quadrant" pro SSL VPN pro rok 2008. Citrix Access Gateway byla zařazena do kvadrantu leadrů.

16. prosince 2008 Více...

Srovnání výkonosti Citrix XenServer a VMware ESX

Zajímá vás nezávislé srovnání výkonosti Citrix XenServeru a VMware ESX? Ron Oglesby to udelal za vás.

8. srpna 2008 Více...

XenDesktop technicky training a technicky orientovaná prezentace

XenDesktop je nový komplexní produkt pro VDI od firmy Citrix. Chcete se podívat co umí a absolvovat technický training zdarma?

25. června 2008 Více...

Chcete si vyzkoušet XenDesktop 2.0 Beta verzi a získat tak náskok proti konkurenci?

Citrix představil Beta verzi svého produktu pro vzálený přístup k Windows desktopovým operačním systémům - XenDesktop 2.0.

4. března 2008 Více...

Presenation Server má nový název

Produktová řada Citrix Presenation Server mění svůj název na Citrix® XenApp™

12. února 2008 Více...

XenServer - praktický training

Zajímá vás co umí Xen Server? Podívejte se na pěkný mini technický training.

12. února 2008 Více...

Citrix v rámci konference iForum 07 oznámil řadu klíčových inovací

Citrix shrnul základní pilíře své strategie v oblasti infrastruktury pro poskytování aplikací

29. října 2007 Více...

Citrix představil na své výroční konferenci novou virtualizační strategii

Společně s uzavřením akvizice společnosti XenSource začal Citrix nabízet nejobsáhlejší portfolio virtualizačních produktů umožňujících virtualizovat servery, aplikace a desktopy.

29. října 2007 Více...

Hewlett-Packard a Citrix mají společné řešení pro optimalizaci a ochranu dat při zálohování po WAN linkáchNeveřejná informace

Optimizing and protecting applications with HP StorageWorks Storage Mirroring and Citrix white paper

17. října 2007 Více...

Citrix rozšiřuje infrastrukturu pro poskytování aplikací o nové řešení pro doručování virtuálních serverů a klientských stanic

Řešení Citrix Provisioning Server dynamicky stahuje operační systémy a aplikace datového centra a klientských stanic ze síťového úložiště

17. října 2007 Více...

Citrix a SAP - "Silná dvojka"

Vážené dámy a pánové, rádi bychom vám touto cestou poděkovali za vaši účast na semináři Citrix a SAP - silná dvojka. Doufáme, že se vám seminář líbil a budeme se těšit na další setkání s vámi. V příloze naleznete prezentace s této akce.

1. října 2007 Více...

Gartner zařadil Citrix do kvadrantu lídrů ve zprávě Magic Quadrant pro firemní Single Sign-On řešení

Citrix Password Manager je mezi leadery Enterprise SSO řešení

24. září 2007 Více...

Citrix vstupuje na trh virtualizace serverů a desktopů – koupil společnost XenSource za půl miliardy dolarů

Citrix uveřenil informace o největší akvizici ve svoji historii - díky XenSource získal přístup na trh vitrualizace

17. srpna 2007 Více...

Citrix Access Essentials upgrade na Presentation Server 4.5

Citrix nabízí svým zákazníkům s produktem Citrix Access Essentials možnost upgradovat na novou verzi Presentation Server 4.5

23. července 2007 Více...

Presenation Server Platinum Edition Virtuální zařízení

Chcete si vyzkoušet Presenation Server 4.5 Platinum Edition a nemáte potřebný software, hardware a ani čas na instalaci a konfiguraci? Stáhněte si virtuální zařízení přímo z Citrix webu.

11. července 2007 Více...

Nový Citrix NetScaler 8.0 umožňuje firmám řídit komfort uživatelů podnikových aplikací

Nejnovější verze NetScaler je prvním systémem, který integruje aplikační firewall, SSL VPN a monitoring komfortu koncového uživatele při podpoře stále složitějších webových aplikací

18. dubna 2007 Více...

Nový Citrix Desktop Server podporuje poskytování Windows desktopů

Citrix rozšířil možnosti poskytování aplikací o virtualizované Windows desktopy doručované bezpečně z datového centra

11. dubna 2007 Více...

Citrix rozšiřuje infrastrukturu doručování aplikací akvizicí technologie pro testování zátěže aplikací

K EdgeSight přibývá další technologie pro kvalitnější monitoring výkonu aplikací a jejich zátěže

15. března 2007 Více...

Uvedením produktu Presentation Server 4.5 Citrix redefinuje úroveň technologie doručování aplikací pro Windows aplikace

Nová verze produktu rozšiřuje všechny aspekty klíčového produktu, nabízí společnostem doručování Windows aplikací s lepší výkonností, bezpečností a TCO než kdykoli v minulosti

13. února 2007 Více...

Citrix zveřejnil hospodářské výsledky za čtvrtý kvartál a zároveň celý fiskální rok 2006 – firma překonala hranici jedné miliardy dolarů obratu

Hospodářské výsledky - Citrix 2006

23. ledna 2007 Více...

Nová řada Citrix WANScaler 8000 zrychluje doručování aplikací do firemních poboček

Citrix představuje nové řešení pro optimalizace WAN - WANScaler 8000

2. října 2006 Více...

Citrix představil nový standard v oblasti doručování webových aplikací - NetScaler 7.0

NetScaler 7.0 přináší nové možnosti pro optimalizaci a akceleraci web aplikací

27. září 2006 Více...

Citrix rozšiřuje strategii pro end-to-end doručování aplikací – vstupuje na rychle rostoucí trh pro optimalizaci WAN akvizicí společnosti Orbital Data

Citrix získal řešení pro optimalizaci WAN komunikace ve svých řešeních

15. srpna 2006 Více...

Společnost Citrix System Inc. koupila firmu Reflectent Software Inc.

Společnost Citrix rozšiřuje portfolio svých produktů koupí firmy Reflactent Software o produkty z oblasti monitorování výkonosti aplikací.

9. května 2006 Více...

Citrix Access Essentials - verze 1.5 je již dostupná.

Citrix představil na CeBITu novou verzi produktu Citrix Access Essentials (CAE), verzi 1.5.

5. května 2006 Více...

Nová verze produktu GoToMyPC

Tento týden Citrix uveřejnil novou verzi produktu GoToMyPC, která přináší zásadní vylepšení

9. ledna 2006 Více...

Chcete u zákazníka otestovat Access Gateway?Neveřejná informace

SOFT-TRONIK, a.s. nabízí Citrix partnerů otestování Access Gateway-e u koncových zákazníků

21. prosince 2005 Více...

Access Gateway nová verze firmware - 4.2.

Citrix Access Gateway - nová verze přináší nové vlastnosti a možnosti hlubší integrace s ostatními Citrix produkty

13. prosince 2005 Více...

64-bitový Presentation Server 4.0 je zde

Citrix v těchto dnech uvádí na trh 64-bitovou edici Presentation Serveru 4.0

12. prosince 2005 Více...

Certifikační balíčky Citrix v nabídce CALC!

Ceny zvýhodněných certifikačních balíčků!

11. července 2005 Více...

Citrix oficiálně oznámil uvedení Citrix Access Suite 4.0

Nové verze produktů Presenation Server 4.0, Password Manager 4.0 a Access Gateway 4.0 přicházejí nabíndout trhu další možnosti přístupové infrastruktury

5. května 2005 Více...

Školení: Citrix MetaFrame XP Presentation Server, FR3:Administration (29-31.03.2005)za zvýhodněnou cenu v balíčku CCA a s knihou Citrix MetaFrame Acces Suite ZDARMA!

Tento kurz poskytuje administrátorům potřebné základy pro plné využití potenciálu nové produktové rodiny Citrix® MetaFrame XP™ Presentation Server. Platforma Citrix MetaFrame XP Presentation Server, která se vyznačuje maximální spravovatelností, škálovatelností a flexibilitou nezbytnou pro dodávání a správu aplikací, je speciálně optimalizována pro internetové a Microsoft® Windows® servery. Kurz obsahuje dodatek Feature Release 2 formou výkladu vedeného instruktorem a dodatek Feature Release 3 formou eLearning (3 hodinový kurz je poskytován přes web rozhraní a je veden přímo Citrixem)

14. března 2005 Více...

Nový kurz Citrix MetaFrame Presentation Server 3.0 Skills Update s dárkem v CALC

Nový dvoudenní workshop pro stávající administrátory Citrix MetaFrame XP Presentation Server

10. února 2005 Více...

Nový kurz Citrix CTX-1223AI za speciální cenu a s originálním dárkem Citrix!

Nové školení Citrix CTX-1223AI v CALC za jedinečnou cenu a s dárkem !

8. února 2005 Více...

Školení: Citrix MetaFrame XP Presentation Server,Enterprise Edition, FR3:Administration CTX-2622BB (Praha, 08-09.2., Cena 30.940,-Kč)

Tento kurz popisuje vlastnosti Citrix MetaFrame XPe, jako je balení a distribuce aplikací (Installation Manager), stejně tak jako monitorování a analýza systému (Resource Manager). Kurz poskytne Citrix MetaFrame XPe administrátorům znalosti, nezbytné k managementu MetaFrame XPe farmy.Součástí kurzu je i výklad vlastností Feature Release 2 (vedeno instruktorem) a Feature Release 3 (eLearning - 1 hodina).

20. ledna 2005 Více...

Citrix dal k dispozici ke stažení Service Pack 4 pro MetaFrame XP 1.0

Service Pack 4 je v současné době k dispozici pouze pro anglickou jazykovou verzi MetaFrame XP.

21. prosince 2004 Více...

Citrix dokončil akvizici Net6 a posiluje tak svoji pozici leadera trhu přístupové infrstruktutry

Akvizicí Net6 posiluje Citrix svoji pozici leadera trhu přístupové infrastruktury

13. prosince 2004 Více...

Školení: Citrix MetaFrame XP:Securing and Deploying Applications over the Web ( Praha, 02.12.2004)

Tento kurz nabízí informace o designu, instalaci a správě zabezpečeného přístupu uživatelů k publikovaným aplikacím na MetaFrame serverech pomocí Web Interface a Citrix Secure Gateway.

16. listopadu 2004 Více...

Cenove zvyhodnena nabidka na "bundle"kurzu Citrix

Cenove zvyhodnena nabidka na "bundle"kurzu Citrix

12. listopadu 2004 Více...

Citrix Step Up Promotion - 5 uživatelských licencí zdarma!!

V rámci Citrix Step Up Promotion získá každý účastník kurzu CTX-1222BB zdarma 5 uživatelských licencí

21. června 2004 Více...

Společným nasazením Citrixu s VMware ESX Serverem můžete zlepšit škálovatelnost a zvýšit využití HW zdrojů

Zde najdete stručný a přehledný přehled jak nasazení provést a jaké jsou přínosy

1. června 2004 Více...

CITRIX uvedl na trh novou verzi svých produktů

Společnost Citrix uvedla na trh nové verze svých produktů, jenž jsou známy pod souhrným názvem MetaFrame Access Suite

10. května 2004 Více...

Citrix přístupová infrastruktura pomohla Humboldt Bank rozšířit počet poboček ze 17 na 27

Implementace "Access Strategy" pomohla Humboldt Bank ihned připojit nové pobočky

22. dubna 2004 Více...

Citrix GoToMyPC je nominován na ocenění eWeek’s Excellence Awards program

Citrix GoToMyPC se řadí mezi nejzajímavější řešení časopisu Week.

21. dubna 2004 Více...

Methodology in a Box ve verzi 3.0

Methodology in a Box - 901 stran informací, návodů a spousta nástojů potřebných k implementaci Citrix MetaFrame Access Suite

5. prosince 2003 Více...

Test driverů tiskáren HP pro prostředí Citrix MetaFrame XP Presentation Server

Citrix a HP provedli test vybraných driverů tiskláren v prostředí Citrix MetaFrame XP Presentation Server

18. srpna 2003 Více...

Kurz CTX-1222 s originálním dárkem Citrix

Prázdninový kurz CTX-1222 s dárkem pro každého studenta

25. července 2003 Více...

MetaFrame Secure Access Manager training - 6. srpna 2003, Praha

Využijte jedinečné možnosti pro získání kvalitních obchodních informací o MetaFrame Secure Access Manageru.

16. července 2003 Více...

Přísupová infrastruktura Citrix pomáhá New Delhi Bank zajistit přísup k busienss-critical aplikacím ve více než 230 pobočkách

Citrix MetaFrame XP Presentation Server přinesl do New Delhi Bank větší možnosti pro správu a řízení firemních aplikací

23. června 2003 Více...

Zaváděcí cena nového kurzu CTX-2622 + Citrix dárek

Nový kurz CTX-2622 za speciální zaváděcí cenu a dárek!

9. června 2003 Více...

Feature Release 3 pro MetaFrame XP Presentation Server je k dispozici pro stažení

Citrix uvolnil ke stažení Feature Release 3 pro MetaFrame XP Presentation Server

23. května 2003 Více...

Oficiální nomenklatura produktů Citrix používaná s okamžitou platností

U příležitosti uvedení nových produktů řady Citrix® MetaFrame® Access Suite oznámil Citrix i nové názvy svých produktů

2. května 2003 Více...

Citrix podporuje celosvětové uvedení Windows 2003 Serveru

Citrix význaným způsobem podporuje uvádění nového Windows 2003 serveru od Microsoftu

28. dubna 2003 Více...

Citrix - týden novinek. Nové produkty a informace

Citrix představil nové produkty z řady Citrix MetaFrame Access Suite a i změny v licenčních podmínkách

22. dubna 2003 Více...

Citrix uvedl nový produkt MetaFrame Secure Access Manager pro bezpečný internetový přístup

Citrix MetaFrame Secure Access Manager - bezpečný přístup k informacím

18. března 2003 Více...

Každé tři vteřiny přibývá nový uživatel Citrix MetaFrame XP

Citrix se blíží hranici 50 milionů uživatelů produktů MetaFrame

14. března 2003 Více...

Prodloužení MetaFrame XPs 5-User Migration Program do 31. ledna 2003

Možnost přechodu z verzí MF 1.8 s 5 klietny na MF XP

2. ledna 2003 Více...

ICA klient pro MacOS X

Nový Citrix ICA klient pro MacOS rozšiřuje možnosti přístupu k Windows aplikacím z libovolného zařízení

27. prosince 2002 Více...

MetaFrame XP Feature Release 3 - co přinese nového?

Citrix minulý týden uvolnil informace o vývoji Feature Release 3 pro MetaFrame XP ...

22. listopadu 2002 Více...

Kurz CTX-1221 se slevou a vánočním dárkem Citrix

Poslední letošní kurz v CALC se slevou a originálním dárkem Citrix

15. listopadu 2002 Více...

Nový kurz CTX-1240 za zaváděcí cenu + dárek!!

Účast na kurzu CTX-1240 za zaváděcí cenu a dárek

17. října 2002 Více...

Citrix Management Pack pro Microsoft Operations Manager

Nová možnost managementu Citrix Farmy serverů - Citrix Management Pack pro Microsoft Oparations Manager

15. října 2002 Více...

Prezentace uveřejněné na Citrix Solution Day 2002

Prohlédněte si prezentace, které byly zveřejněny na Citrix Solution Day 2002

1. října 2002 Více...

Novinka - migrace z verzí MF for Workgroup a MF for Terminals na MF XPs

Časově omezená možnost pro majitele Workgroup a Terminals verzí MF 1.x a WinFrame

3. září 2002 Více...

Citrix a Sun přinášejí client-server, stadnardní aplikace do bezpečných enterprise web portálů

NFuse Classic a Sun One Portal Server nabízejí novou možnost spolupráce

21. června 2002 Více...

Citrix MetaFrame XP základem "Virtuální kanceláře" společnosti Radiomobil

Technologie společnosti Citrix umožní zákazníkům společnosti RadioMobil využít služeb “Virtuální kanceláře” a přistupovat k podnikovým datům a aplikacím z celého světa prostřednictvím sítě GSM GPRS.

6. června 2002 Více...

Citrix podepsal smlouvu se společností Microsoft o přístupu k technologiím Windows serverů

Citrix a Microsoft těsněji splupracují na technologiích OS Windows

20. května 2002 Více...

5. kapitola MetaFrame XP eBook

5. kapitola The Definitive Guide to Citrix® MetaFrame XP™

24. dubna 2002 Více...

4. kapitola MetaFrame XP eBook

4. kapitola The Definitive Guide to Citrix® MetaFrame XP™

12. března 2002 Více...

Citrix představil pětiuživatelskou verzi MF XPs

MF XPs nyní k dispozici i pro 5 uživatelů

8. března 2002 Více...

Citrix Enterprise Services for NFuse

Nový produkt firmy Citrix pro přístup klientů k aplikacím přes Internet - Enterprise Services for NFuse.

1. března 2002 Více...

Nový Regional Sales Manager pro Východní Evropu - pan Volker Schmeisser

Presonální změna ve vztahu Citrix - Východní Evropa

25. února 2002 Více...

3. kapitola MetaFrame XP eBook

3. kapitola The Definitive Guide to Citrix® MetaFrame XP™

4. února 2002 Více...

Vánoční kurzy Citrixu v našem školicím středisku CALC

Autorizované školicí středisko Citrixu (CALC) nabízí speciální promo na prosincová školení Citrix MetaFrame XP

27. listopadu 2001 Více...

Pracovníci s certifikátem Citrix CCEA jsou na druhém místě platových žebříčků!

Průzkum provedený mezi 6.000 profesionálními pracovníky s certifikací Microsoftu prokázal, že odborníci se znalostí řešení Citrix patří mezi nejlépe placené lidi na trhu informačních technologií. My Vám můžeme pomoci zařadit se mezi ně!

13. listopadu 2001 Více...

MetaFrame XP eBook

Citrix uveřejnil eBook k produktu MetaFrame XP

6. listopadu 2001 Více...

Citrix uvedl do provozu portál MyCitrix

Firma Citrix uvedla do provozu portál MyCitrix, který bude sloužit uživatelům a partnerům k registraci a aktivaci softwaru.

26. října 2001 Více...

Nový produkt - Citrix MetaFrame XP for Windows Platform Transition Kit (PTK)

Novinka firmy Citrix usnadňuje migraci z produktů 1.8 na XP

22. října 2001 Více...

Citrix a SOFT-TRONIK na Invexu 2001 - navštivte nás na stánku 41A v hale B

Představíme Vám spojení technologie serverů společnosti SUN Microsystems s aplikačními servery Citrix MetaFrame a rovněž aktuální nabídku školicího centra CALC

9. října 2001 Více...

Citrix oznámil nový Feature Release 1 pro servery MF XP a MF pro Unix a nové verze produktů NFuse a Extranet

Nové verze produktů MF XP, MF pro Unix, NFuse a Extranet nabízejí vyšší bezpečnost a dostupnost aplikací zákazníků

3. října 2001 Více...

Citrix Systems oznámil oficiální výsledky za Q2/2001

Citrix Systems dosáhl v Q2/2001 čistého obratu 147.3 mio USD a vykázal tak 39% meziroční nárůst

10. srpna 2001 Více...

Credit Suisse vybrala Citrix MetaFrame jako aplikační software

Nejvýznamnější evropská finanční instituce nasadila produkty Citix MetaFrame

30. července 2001 Více...

Service Pack 3 pro MetaFrame 1.8

Firma Citrix uvolnila ke stažení Service Pack 3 pro MetaFrame 1.8.

26. června 2001 Více...

Mark Templeton jmenován novým CEO Citrix Systems Inc.

Výtah z tiskové zprávy společnosti Citrix

11. června 2001 Více...

Citrix rozšiřuje podporu pro bezdrátový trh s novým ICA klientem pro Symbian platformu

Citrix ICA klient pro Symbian platformu

4. dubna 2001 Více...

Citrix a SAP podepsali celosvětovou smlouvu o technologickém partnerství

Citrix a SAP - smlouva o spolupráci na vývoji produktů

3. dubna 2001 Více...

Citrix představil ICA klienta pro Nokia 9210 komunikátor

Citrix ICA klient pro komunikátor Nokia 9210 umožní vysoce výkonný přístup k obchodním aplikacím přes bezdrátovér připojení

29. března 2001 Více...

Představení nových produktů společnosti Citrix v České republice

Citrix oficiálně představí 5.3.2001 v Praze nový produkt MetaFrame XP

28. února 2001 Více...

Citrix Karpaty 2001 - Luhačovice, 15.-16. března 2001

Setkání Citrix obchodních partnerů z Východní Evropy v Luhačovicích

28. února 2001 Více...

Feature Release 1 pro UNIXový MetaFrame

Tento týden firma Citrix uvolnila Feature Release 1 pro MetaFrame 1.1 pro UNIX.

14. února 2001 Více...

Citrix uvádí novou generaci produktu MetaFrame pro Windows

Skupina produktů Citrix MetaFrame XP zákazníkům umožňuje snadněji škálovat a spravovat více než 1000 serverů

14. února 2001 Více...

Citirx Systems Inc. reportoval výsledky čtvrtého kvartálu a roku 2000

Obrat Citrixu za 4Q dosáhl hodnoty 123,4 milionu USD, za celý rok 470.4 milionu USD

31. ledna 2001 Více...

Nový Citrix ICA klient

Firma Citrix dala k dispozici nového ICA klienta - OS/2

22. prosince 2000 Více...

Citrix Extranet 2.0

Nový nástroj Citrixu pro publikování aplikací na www

31. října 2000 Více...

Citrix představil MetaFrame Extended platform release na Citrix iForum 2000

Novými vlastnostmi Citrix produktů jsou nyní široká dostupnost, managovatelnost a rozšiřitelnost

16. října 2000 Více...

Citrix oznámil dostupnost MetaFrame 1.1 pro tři hlavní UNIX operační systémy

Nové Citrix produkty naplňují vizi Citrixu - absotutní digitální nezávislosti

3. října 2000 Více...

Citrix Systems Inc. a Soft-tronik s.r.o. společně na Invexu 2000

Citrix na Invexu 2000

1. října 2000 Více...

Citrix Executive Invex Seminar - 11. října 2000

Prezentace Citrix technologií v Holiday Inn 11.10.2000

1. října 2000 Více...

Citrix uvolnil Feature Release 1 pro MetaFrame 1.8

Citrix MetaFrame 1.8 feature release 1

11. září 2000 Více...

Citrix oznámil MetaFrame pro HP-UX operační systém

Další rozšíření MetaFrame Family UNIX produktů

11. září 2000 Více...

Citrix předložil novou verzi Citrix NFuse pro integraci aplikací do Web portálů

Citrix NFuse 1.5 nabízí bezpečnější a jednoudušší "webizaci" Windows a Unix aplikací

6. září 2000 Více...

Soft-tronik je autorizovaným školicím střediskem firmy Citrix (CALC)

Soft-tronik získal jako jediný v ČR statut autorizovaného školicího střediska firmy Citrix CALC.

31. července 2000 Více...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Další >>