Informace

Všechny aktuality pro Forcepoint

Forcepoint oznámil akvizici společnosti RedOwl

Integrace řešení RedOwl UEBA poskytne holistický pohled na chování lidí v kyberprostoru a přispěje k eliminaci rizik v reálném čase.

21. září 2017 Více...

Forcepoint Evader přináší možnost testování pokročilých hrozeb

Zjistěte, jak vaše firewally a systémy IPS obstojí při útocích založených na pokročilých úhybných manévrech.

21. srpna 2017 Více...

Dopolední setkání s Forcepointem se těšila velkému zájmu

V květnu a červnu jsme zorganizovali ve spolupráci se svými partnery půldenní dopolední semináře v Praze a Brně, které ukázaly zájem zákazníků o bezpečnostní řešení Forcepointu. Připravili jsme pro vás minireportáž a několik fotografií z těchto setkání.

26. června 2017 Více...

Forcepoint přidává do firewallu příští generace pokročilou detekci malwaru

Forcepoint oznámil dostupnost nejnovější edice svého NGFW softwaru, který přidává podporu pro novou cloudovou službu Forcepoint Advanced Malware Detection. Tato kombinace Forcepoint NGFW a schopností pokročilé detekce malwaru poskytuje otevřený, neomezený přístup ke kriticky důležitým datům a intelektuálnímu vlastnictví při současném snížení rizik spojených se zero-day útoky a dalšími rozvíjejícími se hrozbami.

21. dubna 2017 Více...

Představujeme Forcepoint CASB (Cloud Access Security Broker)

Forcepoint CASB poskytuje zákazníkům přehled a kontrolu pro schválené i neschválené cloudové aplikace, a umožňuje tak jejich bezpečné a produktivní využívání.

26. března 2017 Více...

Forcepoint je lídrem zprávy IDC MarketScape: Worldwide Email Security 2016 Vendor Assessment

Společnost IDC uvedla, že Forcepoint byl zařazen do kategorie lídrů díky široké škále funkcí a možnostem poskytovaných služeb.

25. ledna 2017 Více...

Forcepoint uvedl prognózy vývoje kybernetické bezpečnosti v roce 2017

Společnost Forcepoint zveřejnila zprávu se svými prognózami pro rok 2017 Cybersecurity Predictions Report. V letošní zprávě se zabývá především stoupající konvergencí technologického a fyzického světa a dlouhodobými důsledky těchto nových digitálních ekosystémů pro organizace a instituce. Na zpracování předpovědí se podíleli bezpečnostní experti ze společností Forcepoint a Raytheon.

25. listopadu 2016 Více...