Informace

Všechny aktuality pro McAfee

McAfee oznámil akvizici Skyhigh Networks

Akvizice umožní společnosti McAfee stát se globálním lídrem v oblasti bezpečnosti koncových bodů a cloudu.

11. prosince 2017 Více...

McAfee uvedl MOVE AntiVirus pro VMware Cloud on AWS

McAfee MOVE AntiVirus poskytuje zákazníkům ochranu proti hrozbám bez nutnosti agenta pro virtuální stroje v prostředí AWS.

21. září 2017 Více...

Nová zpráva Intel Security ukazuje, že IT oddělení považují za nesnadné udržet cloud zabezpečený

Intel Security uvedl svou druhou cloudovou bezpečnostní zprávu „Building Trust in a Cloudy Sky.“ Zpráva se zabývá stavem osvojování cloudu, hlavními obavami spojenými s privátními a veřejnými cloudovými službami, dopady na bezpečnost, a také důsledky stínového IT (služeb realizovaných bez zapojení IT oddělení). Dotazováno bylo více než 2000 IT profesionálů.

22. února 2017 Více...

McAfee Labs předpovídají kybernetické hrozby pro rok 2017 a dále

Společnost Intel Security zveřejnila zprávu McAfee Labs 2017 Threats Predictions Report, která identifikuje 14 trendů hrozeb, které budou stát v roce 2017 za pozornost.

7. prosince 2016 Více...

Intel Security aktualizuje strategii

Intel Security uvedl novou strategii, jejímž cílem je poskytovat zákazníkům řešení pro lepší ochranu, rychlejší detekci a snadnější nápravu. V této souvislosti uvádí několik novinek a na druhé straně prodává některé své produktové řady.

20. listopadu 2015 Více...

Tým McAfee Labs získal cenu Pétera Szöra

Na konferenci britského odborného časopisu Virus Bulletin VB2015 konané 2. října v Praze vyhlásil šéfredaktor Virus Bulletin Martijn Grooten nositele ceny Pétera Szöra, která se každoročně uděluje za mimořádný počin v oblasti informační bezpečnosti v předcházejícím roce.

26. října 2015 Více...

Intel Security uvolnil zprávu "McAfee Labs Threats Report: August 2015"

Zpráva se zabývá vývojem hrozeb za posledních 5 let, možnostmi využití grafického procesoru malwarem, technikami pro získání dat z podnikových sítí a aktuálním stavem bezpečnostních hrozeb v Q2/2015.

17. září 2015 Více...

Společnosti Intel Security a VMware ohlásily integrované řešení pro automatizaci a akceleraci pokročilých bezpečnostních služeb

Tato spolupráce umožňuje implementovat pokročilou ochranu proti hrozbám u rostoucího objemu datového provozu mezi servery v datových centrech, který dnes není běžnými kontrolními mechanismy monitorován.

19. června 2015 Více...

IDC potvrzuje hodnotu a přínosy síťové bezpečnostní platformy McAfee

Přední analytická a poradenská společnost IDC provedla průzkum mezi zákazníky Intel Security, kteří jako řešení IPS (Intrusion Prevention System) používají McAfee Network Security Platform.

25. května 2015 Více...

Intel Security (McAfee) je lídrem na trhu IPS řešení

Již poosmé za sebou zařadil Gartner řešení McAfee do svého "magického kvadrantu lídrů" pro systémy prevence proti narušení (IPS).

24. dubna 2015 Více...

Co je nového v McAfee Next Generation Firewallu v5.8?

Velmi důležitá verze 5.8 je speciálně odladěná k zabezpečení zákazníka proti dnešním sofistikovaným útokům hackerů.

21. března 2015 Více...

Intel Security McAfee představuje nové produkty Threat Intelligence Exchange

Adaptivní ochrana proti hrozbám

19. listopadu 2014 Více...

1 2 Další >>