Informace

Všechny aktuality pro Microsoft

Microsoft Azure – příležitost pro partnery

Podpořte své zákazníky při modernizaci jejich datových center díky přenesení provozovaných úloh a dat do Azure

19. srpna 2019 Více...

Arrow získal ocenění Microsoftu "Indirect Provider Partner of the Year"

Arrow byl oceněn společností Microsoft zejména za to, že prostřednictvím CSP platforem ArrowSphere a MyCloudPortal pomáhá partnerům s využíváním cloudových příležitostí a prodejem cloudových služeb Microsoftu.

21. června 2019 Více...

Arrow a internet věcí: praktická ukázka

Seznamte se s experimentem našich kolegů z Arrow v Belgii a Lucembursku, kteří s využitím cloudových technologií Microsoftu, prostředí Splunk, teplotního senzoru a několika dalších pomůcek názorně demonstrovali možnosti uplatnění strategie Arrow pro internet věcí „From Sensor to Sunset“.

25. března 2019 Více...

Prodloužení aktualizací zabezpečení po ukončení podpory pro Windows Server a SQL Server 2008 a 2008 R2

Podpora pro SQL Server 2008 a 2008 R2 skončí 9. července 2019, podpora pro Windows Server 2008 a 2008 R2 skončí 14. ledna 2020. V článku vám nabídneme dvě možnosti, jak ochránit aplikace a data, jestliže do těchto termínů nelze z jakýchkoli důvodů provést upgrade na aktuální verze.

12. března 2019 Více...

Arrow Electronics nabízí poskytovatelům cloudových služeb Microsoftu prémiovou podporu

Globální technologický dodavatel Arrow Electronics oznámil uvedení prémiových služeb podpory pro Microsoft cloud.

26. února 2019 Více...

Nabízíte zákazníkům cloudové služby? Od svého distributora můžete chtít více.

Rozhovor s Jakubem Müllerem, který je v Arrow zodpovědný za rozvoj a podporu Managed Service Providerů (MSP), na téma prodeje cloudových řešení, fungování programu Microsoft CSP a cloudové partnerské platformy ArrowSphere.

18. února 2019 Více...

Tradiční aplikace nebo pronájem Microsoft Office 365?

V závěrečné páté části seriálu věnovaného cloudovým řešením Microsoftu se budeme věnovat srovnání efektivity provozování lokálních kancelářských aplikací v porovnání s pronájmem sady Microsoft Office v průběhu 5 let.

24. ledna 2019 Více...

Microsoft Office 365: od tradičních podnikových aplikací ke cloudové sadě MS Office 365

Ve čtvrté části seriálu věnovaného cloudovým řešením Microsoftu vás seznámíme blíže s jednotlivými kroky při přechodu na Office 365.

12. prosince 2018 Více...

Pronájem Microsoft Office 365: bezpečná práce odkudkoliv s předvídatelnými náklady bez počátečních investic

Ve třetí části seriálu věnovaného cloudovým řešením Microsoftu se budeme podrobněji věnovat výhodám pronájmu cloudové sady podnikových aplikací MS Office 365.

19. listopadu 2018 Více...

Pořízení nové IT infrastruktury: zvolíte tradiční nebo cloudové řešení?

Ve druhé části seriálu věnovaného cloudovým řešením Microsoftu se budeme podrobněji věnovat srovnání lokální a cloudové infrastruktury, a to zejména z hlediska celkových nákladů na pořízení nové IT infrastruktury a její provoz v průběhu následujících 5 let.

22. října 2018 Více...

Konverzaci o cloudu začněte 15 jednoduchými otázkami

Zjistěte, na co se zaměřit při komunikaci se zákazníky v různých fázích jejich cesty ke cloudové infrastruktuře.

20. října 2018 Více...

Bezpečná migrace do cloudu v 5 krocích

Seznamte se s naším doporučením, jak zajistit, aby přechod na cloudovou IT infrastrukturu vašeho zákazníka splnil požadované cíle bez zbytečných rizik.

14. září 2018 Více...

Pronájem IT infrastruktury v Microsoft Azure: předvídatelné náklady, minimální investice, vysoká bezpečnost

Současným trendem v IT je přesun části tradiční infrastruktury do cloudu kvůli vyšší kvalitě poskytovaných služeb a ekonomickým výhodám. Zjistěte, proč se zákazníkům vyplatí přesun jejich infrastruktury do cloudu Microsoft Azure a jak může Arrow pomoci resellerům podporovat proces cloudové transformace u jejich zákazníků.

13. srpna 2018 Více...

5 hlavních důvodů pro nákup cloudových služeb prostřednictvím Arrow

Cloudová éra distribuce mění zažité způsoby spolupráce resellerů s distributorem a model jejich podnikání. Seznamte se s pěti hlavními důvody, proč je pro vás výhodné spolupracovat v oblasti cloudu s Arrow.

12. srpna 2018 Více...

Microsoft zpřísňuje od 31. srpna 2018 požadavky pro CSP Direct partnery (T1) – Arrow vám však s novou situací umí efektivně pomoci

Dlouho se říká, že společnost Microsoft změní podmínky programu CSP, nyní již víme, co budou tyto změny konkrétně obnášet.

24. června 2018 Více...

Jaké jsou tři hlavní překážky prodeje cloudových řešení?

Zamyšlení nad třemi námitkami zákazníků, které mohou brzdit proces migrace podnikových řešení do cloudu, a naše doporučení, jak můžete u svých zákazníků tyto námitky překonávat a cloudová řešení úspěšně nabízet.

19. června 2018 Více...

K čemu se hodí uzavřít smlouvu Microsoft SPLA (Service Provider License Agreement)

Článek Radka Žaluda, který v březnu 2018 nastoupil v Arrow na pozici licenčního specialisty Microsoft a jehož hlavním úkolem bude provázet a podporovat partnery v oblasti licenčních politik a podmínek programů SPLA a CSP společnosti Microsoft.

22. března 2018 Více...

Seznamte se s nabídkou Microsoftu v rámci programu CSP

Která cloudová řešení Microsoftu můžete jako partneři programu Cloud Solution Provider svým zákazníkům nabídnout a jaké výhody vám přitom přinese spolupráce s Arrow?

19. února 2018 Více...

Arrow v České republice se zapojil do programů Microsoft Cloud Solution Provider (CSP) a Microsoft Services Provider License Agreement (SPLA)

Nově podepsaný kontrakt pro Českou republiku, který navazuje na dříve oznámenou globální spolupráci Microsoftu a Arrow, rozšiřuje obchodní příležitosti resellerů a poskytovatelů služeb do oblasti cloudových řešení.

19. ledna 2018 Více...

ArrowSphere – partnerská platforma pro cloudovou dobu distribuce

Jakub Müller, který je v Arrow zodpovědný za rozvoj a podporu cloudových obchodních aktivit, přibližuje ve svém článku platformu ArrowSphere, která umožní obchodním partnerům prodej cloudových služeb předních světových dodavatelů z jednoho místa a poskytne jim řadu dalších podpůrných nástrojů.

25. října 2017 Více...

1 2 Další >>