Informace

Všechny aktuality pro Oracle

Novinky z konference Oracle OpenWorld

Výběr z nových oznámení na konferenci Oracle OpenWorld, mezi nimiž jsou služby Oracle Always Free pro bezplatný přístup k autonomní databázi a cloudové infrastruktuře, Oracle Digital Assistant využívající umělou inteligenci, operační systém Oracle Autonomous Linux, rozšíření partnerství se společností VMware nebo novinky v tržišti Oracle Cloud Marketplace.

27. září 2019 Více...

OneSoft Connect úspěšně běží v Oracle Cloudu

Případová studie nasazení a využití Oracle Cloudu.

1. srpna 2019 Více...

Oracle Java: Jak je to s placenými licencemi?

V souvislostí s dřívějším oznámením společnosti Oracle, že v roce 2019 budou zpoplatněny nové verze produktu Oracle Java, se objevuje řada otázek ze strany uživatelů Javy. V článku vám přinášíme praktické informace, kterých verzí a patchů se zpoplatnění týká a jak kalkulovat cenu licencí.

20. března 2019 Více...

Cloud Oracle poskytuje zákazníkům komplexní zabezpečení

Nové cloudové služby pomáhají zabezpečit data a bojovat proti sofistikovaným útokům. Nabízejí několik vrstev ochrany a pokrývají celý cloud Oracle. K nově uvedeným řešením patří Web Application Firewall (WAF), ochrana před útoky DDoS, Cloud Access Security Broker (CASB) a Key Management Service (KMS).

15. listopadu 2018 Více...

Partnerský program Oracle Win/Win pro FY19

Oracle Win/Win je nový partnerský program odměn určený partnerům Oracle EMEA, kteří se věnují zejména technologické a cloudové infrastruktuře. Byl navržen tak, aby motivoval partnery v novém fiskálním roce společnosti Oracle pracovat se zákazníky na jejich cestě k digitální transformaci s využitím inovativních řešení a technologií Oracle pro cloud a datová centra.

13. září 2018 Více...

Cloudový model Pay-as-you-Go: jak získat zákazníka pro cloud

Model Pay-as-you-Go, který nabízí Arrow pro řadu cloudových služeb včetně Oracle, přináší zákazníkům možnost využívat cloudové služby bez obav a rizik. Pro resellera je proto optimálním nástrojem akvizice nových zákazníků pro cloudové služby. Jakmile si zákazník ověří výhody cloudu a začne jej využívat v širším měřítku, měl by jej reseller přesvědčit ke změně na model dlouhodobého předplatného, který je pro něj profitabilnější a pro zákazníka ekonomicky výhodnější.

9. srpna 2018 Více...

Arrow nabízí cloudové služby Oracle v modelu Pay as You Go

Model Pay as You Go je výhodný zejména pro menší zákazníky, kteří díky němu mohou učinit první krok k přesunu své IT infrastruktury do cloudu. Koncovým zákazníkům mohou reselleři nabídnout cloudové služby Oracle prostřednictvím partnerské cloudové platfromy ArrowSphere.

24. června 2018 Více...

Přehled systémů Oracle v kompetenčním centru Arrow

Využijte naplno možností, které vám a vašim zákazníkům poskytuje kompetenční centrum Arrow ECS, a vyzkoušejte si reálné přínosy systémů Oracle pro vaše data a aplikace.

23. května 2018 Více...

Oracle aktualizuje plány rozvoje pro platformu SPARC/Solaris

Aktualizované plány jsou důležité zejména pro zákazníky s instalovanými systémy SPARC a partnery, kteří se zaměřují na řešení SPARC/Solaris.

21. března 2018 Více...

Bezpečnostní nástroj Oracle: Database Security Assessment Tool (DBSAT)

Oracle DBSAT pomáhá identifikovat oblasti rizik u konfigurace databáze, implementace a provozu, a následně doporučí změny a kroky pro eliminaci těchto rizik.

9. února 2018 Více...

Oracle Cloud Infrastructure: vysoký výkon pro podnikové aplikace v produkčním prostředí

Oracle uvádí, že oproti konkurenci nabízí nově vylepšená výpočetní platforma Oracle o 87 % vyšší výkon a o 54 % lepší poměr cena/výkon.

20. listopadu 2017 Více...

Oracle představil nové programy, které zákazníkům umožňují efektivněji nakupovat a využívat cloudové služby

Nové programy Bring Your Own License to PaaS (Přenos licence do cloudu PaaS) a Universal Credits (Jednotný účet) přinášejí zákazníkům vyšší pružnost a flexibilitu a současně umožňují lépe využít stávajících investic do softwaru Oracle.

18. října 2017 Více...

Oracle Database Appliance X7-2M: Vysoký výkon, nízké náklady

Integrované systémy Oracle Database Appliance X7-2 nabízejí uživatelům skvělé parametry pro provoz IT řešení založených na databázi Oracle. V inovované nabídce Oracle najdeme kromě modelu X7-2M i entry-level integrovaný systém X7-2S a systém X7-2HA s nejvyšší úrovní dostupnosti.

17. října 2017 Více...

Partnerská školení Oracle FY18 Partner Immersion

Partneři Oracle se nyní mohou zúčastnit série webových školení na vyžádání, která je provedou obchodními tématy spojenými s Oracle Cloudem.

17. září 2017 Více...

Společnost Arrow získala na Oracle VAD globálním komunitním fóru tři ocenění

Společnost Oracle ocenila společnost Arrow Electronics třemi oceněními na Oracle VAD globálním komunitním fóru v Budapešti, které se uskutečnilo ve dnech 7. - 8. června 2017.

5. července 2017 Více...

Oracle Exadata Database Machine SL6: extrémní výkon, dostupnost a bezpečnost

Oracle Exadata Database Machine SL6 nabízí všechny výhody řešení Exadata v kombinaci s procesory Ultra-Fast SPARC a systémem Linux.

22. dubna 2017 Více...

Videozáznam: Zálohování Oracle databáze do cloudu prakticky

Podívejte se na záznam webináře a stáhněte si prezentace věnované zálohování Oracle databáze do cloudu.

3. dubna 2017 Více...

Arrow Electronics nabízí resellerům ověření konceptu cloudových řešení Oracle

Navrhujte, otestujte si a vyzkoušejte své cloudové řešení Oracle ještě před implementací v prostředí zákazníka. Arrow pomůže vám a vašim zákazníkům snížit rizika, čas a náklady spojené s implementací cloudových řešení.

10. ledna 2017 Více...

Nová zařízení Oracle Database Appliance (ODA)

Společnost Oracle uvedla na trh dva nové modely integrovaných systémů, které jsou optimalizovány pro databáze a aplikace Oracle - Oracle Database Appliance X6-2L a Oracle Database Appliance X6-2-HA.

27. října 2016 Více...

Společnosti Arrow Electronics a Oracle pomáhají akcelerovat celosvětový růst cloudového distribučního obchodu

Školení, vyhodnocení efektivity cloudových projektů a demo řešení pomohou poskytovatelům řešení proměňovat potenciální zájemce o cloud v reálné zákazníky.

3. října 2016 Více...

Arrow získal prestižní ocenění Oracle Value Added Distributor of the Year – EMEA Award

Společnost Arrow obdržela ocenění Oracle Value Added Distributor of the Year – EMEA Award pro rok 2016 za své vynikající obchodní výsledky, kdy dosáhla nejvyššího obratu mezi distributory s přidanou hodnotou.

30. srpna 2016 Více...

Zařízení Oracle Database Appliance X6-2S a X6-2M nyní podporují Oracle Database Standard Edition a Oracle Database Standard Edition One

Do příští softwarové aktualizace zařízení Oracle Database Appliance (12.1.2.8) bude přidána podpora umožňující provozovat Oracle Database 11g Standard Edition a Standard Edition One (vydání 11.2.0.4) na zařízeních Oracle Database Appliance X6-2S a X6-2M (ODA S/M).

29. srpna 2016 Více...

Oracle Exadata Database Machine X6-2 v kompetenčním centru Arrow

Nejnovější integrovaný systém Exadata Database Machine X6-2 ve verzi Eighth Rack HC bude od poloviny září k dispozici v kompetenčním centru Arrow ECS v Praze pro testování, ověření konceptů řešení či ukázky vašim zákazníkům.

23. srpna 2016 Více...

Bezplatná technická online školení pro Oracle Cloud

Oracle uvedl řadu technických online školení pro Oracle Cloud určených partnerům.

18. srpna 2016 Více...

Nové procesory SPARC S7 jsou k dispozici pro servery, integrované systémy i cloudové služby

Oracle uvedl nové produkty a řešení na platformě SPARC, které jsou založeny na nových mikroprocesorech SPARC S7. K hlavním vlastnostem těchto řešení patří pokročilé zabezpečení, efektivita provozu a možnost snadného nasazení v rámci cloudu. Procesory SPARC S7 jsou již použity v rámci nových cloudových služeb, serverů i integrovaných systémů Oracle.

21. července 2016 Více...

Novinka v kompetenčním centru Arrow: Oracle Database Appliance X6-2S

Aktuálně doplňujeme kompetenční centrum Arrow o demo zařízení Oracle Database Appliance X6-2S, které je optimalizované pro provoz databází Oracle Database Standard Edition 2 a Oracle Database Enterprise Edition.

24. června 2016 Více...

Nový databázový stroj Oracle Exadata X6 Database Machine přináší extrémní výkon založený na technologii flash

Nový systém přináší přelomový výkon, kapacitu a dostupnost aplikací, a to vše přitom bez dodatečných nákladů. Systém Oracle Exadata i nadále nabízí nejlepší technologie v oboru a maximalizuje poměr cena/výkon pro on-line transakce (OLTP), analytické i konsolidované databázové úlohy.

20. května 2016 Více...

Novinka v kompetenčním centru Arrow: Server Oracle SPARC T7-1

Kompetenční centrum Arrow aktuálně doplňujeme o demo server Oracle SPARC T7-1 s technologií "Software in Silicon". Systém s pamětí konfigurovanou na maximální možnou velikost 512 GB umožní zájemcům mimo jiné předvést nebo otestovat in-memory akceleraci databázových dotazů.

23. února 2016 Více...

Zálohování Oracle databáze do cloudu

Oracle Database Backup Service je bezpečné, škálovatelné řešení pro zálohování Oracle Database do Oracle Cloudu.

27. ledna 2016 Více...

Oracle uvedl nový all-flash FS1 Storage System

Oracle rozšířil své portfolio flashových úložných systémů o all-flash model FS1 Flash Storage System.

15. září 2015 Více...

Arrow rozšiřuje své portfolio pro region EMEA o úložiště Oracle FS1 Flash Storage System

Společnost Arrow přidala do svého portfolia úložišť pro region EMEA nejnovější systém FS1 Flash Storage System od společnosti Oracle založený na technologii flash. Díky tomuto produktu budou reselleři schopni nabízet zákazníkům řešení, které pokryje rostoucí potřeby v oblasti pracovních procesů citlivých na výkon.

26. března 2015 Více...

Oracle Exadata Database Machine X5-2 v kompetenčním centru Arrow

Nejnovější integrovaný systém Exadata Database Machine X5-2 ve verzi Eighth Rack HC je vám nyní k dispozici v kompetenčním centru Arrow ECS v Praze pro testování, ověření konceptů řešení či ukázky vašim zákazníkům.

23. února 2015 Více...

Oracle seminář - Ulovte dinosaura

Každý zákazník má svého dinosaura. Vsaďte na inovaci!

20. května 2013 Více...

Nové demo zařízení – Oracle SPARC T5-2 Server

Obchodním partnerům nabízíme otestování serveru SPARC T5-2 s jejich aplikacemi a ověření „proof of concept“ u jejich zákazníků

13. května 2013 Více...

Kompletní zabezpečení dat na úrovni Oracle databáze

seminář Oracle

7. května 2013 Více...

Sun ZFS-SA datová úložiště a Oracle Snap Management Utility jako optimální kombinace pro provoz vaší Oracle databáze.

Oracle Snap Management Utility for Oracle Database dále posunuje integraci Oracle DB prostředí s úložišti dat ZFS-SA a významným způsobem tak usnadňuje práci DB administrátorům.

23. dubna 2013 Více...

Jakou edici Oracle databáze zvolit

Obchodní a technické rozdíly mezi edicemi

28. března 2013 Více...

Oracle Engineered Systems Conference - Future of IT aneb na rychlosti záleží!

Konference věnovaná tématu tzv.Integrovaných systémů (Engineered Systems) a alternativních přístupů k budování IT infrastruktury

1. března 2013 Více...

Arrow ECS nabízí testování Exadata Database Machine X3-2

Společnost Arrow ECS, a.s. oznámila zakoupení systému Exadata Database Machine X3-2 do svého kompetenčního centra.

22. února 2013 Více...

Naplňování vize Oracle on Oracle v oblasti systémů pro ukládání dat

Výhodné kombinacemi Oracle software řešení se systémy pro ukládání dat

17. ledna 2013 Více...

Získejte výkonná síťová úložiště pro vaše videa a fotografie za prodej Oracle produktů!Neveřejná informace

Vyhlašujeme soutěž pro Oracle partnery s platností do konce roku 2012...

22. listopadu 2012 Více...

Získejte Demo T4 server nebo ZFS Appliance storage od Oracle za velmi výhodných nákupních podmínek!Neveřejná informace

Vybrané konfigurace T4 serverů a ZFS Appliance diskových polí od Oracle nyní za velmi výhodné ceny do vašeho DEMO poolu.

22. listopadu 2012 Více...

Oracle SPARC slaví 25 let!

Seznamte se podrobně s 25-letou historií procesoru SPARC a plány pro nejbližší budoucnost!

12. listopadu 2012 Více...

Oracle Business Intelligence - efekty a uplatnění

Potenciál a příležitosti

22. října 2012 Více...

Jakou edici Oracle databáze zvolit

Obchodní a technické rozdíly mezi edicemi

18. října 2012 Více...

Nová generace SPARC procesorů od Oracle – univerzálnost v praxi.

Seminář pro koncové zákazníky i partnery.

3. října 2012 Více...

Virtualizace a cloud na Oracle technologiích

Technologie a nástroje společnosti Oracle pro virtualizovaná prostředí a cloud, zajišťující výkon & škálovatelnost & bezpečnost & ochranu investic do IT infrastruktury.

2. května 2012 Více...

Oracle

Certifikovaná školení

25. dubna 2012 Více...

Seminář - Oracle Database 11g

Oracle Database 11g: Bezpečnost na úrovni databáze

4. dubna 2012 Více...

ORACLE

Storage Day

22. března 2012 Více...

1 2 3 4 5 Další >>