Informace

Všechny aktuality pro Riverbed

Riverbed získá Xirrus – předního poskytovatele Wi-Fi sítí příští generace

Společnost Riverbed oznámila definitivní dohodu o koupi kalifornské společnosti Xirrus, předního poskytovatele Wi-Fi sítí příští generace. Rozšíří tak možnosti svého vedoucího SD-WAN řešení SteelConnect o Wi-Fi řešení podnikové třídy, což přinese zákazníkům a partnerům jedinečnou a diferencovanou nabídku SD-WAN poskytující jednotnou správu a orchestraci založenou na politikách v celé síti – LAN / WLAN, WAN, v datovém centru a v cloudu.

22. dubna 2017 Více...

Společnost Riverbed Technology vyhlásila Arrow Globálním distributorem roku

Cenu, kterou Riverbed uděluje společnostem za vynikající obchodní výsledky a uspokojování zákaznických potřeb, získala společnost Arrow na partnerské konferenci Riverbed Partner Summit 2016.

20. května 2016 Více...

Z průzkumu společnosti Riverbed vyplývá výrazný nárůst zájmu o technologie SDN a SD-WAN: podniky chtějí dodávat aplikace rychleji, levněji a s větší flexibilitou

Více než tři čtvrtiny respondentů „zkoumají nebo zavádějí SDN” a třetina respondentů „zkoumá nebo zavádí SD-WAN” jako důležitou oblast inovace svého IT systému.

26. října 2015 Více...

Riverbed uvádí na trh SteelCentral AppInternals 10: komplexní a snadno použitelné řešení pro správu výkonu aplikací

SteelCentral AppInternals 10 nabízí komplexní analytiku provozu aplikací v reálném čase, pomocí které lze zlepšit aplikační výkon a optimalizovat způsob práce uživatelů.

19. června 2015 Více...

Riverbed je opět zařazen do "magického kvadrantu" agentury Gartner pro vedoucí společnosti na trhu monitorování a diagnostiky výkonu sítě

Podle společnosti Gartner jsou do kvadrantu lídrů zařazeni dodavatelé, kteří posouvají trh v oblasti monitorování a diagnostiky výkonu sítě (NPMD) dopředu, včetně těch, kteří nabízejí zákazníkům komplexní portfolio řešení a schopnost zvládnout více typů aplikací a technologií.

21. března 2015 Více...

Nový Gartner Magic Quadrant pro oblast WAN Optimalizace

Riverbed obhájil svoji pozici lídra v oblasti WAN Optimalizace

3. srpna 2009 Více...

Riverbed WAN Optimizace byla společností InfoWorld zvolena Technologií roku 2009 a to popáté v řadě.

Steelhead Appliance byla zvolena pro kontinuální a inovativní zdokonalování technologie WAN akcelerace.

18. února 2009 Více...

Nové verze produktů Riverbed

Další vylepšení produktů Riverbed optimization system - RIOS 5.5 a Steelhead Mobile 2.0

4. listopadu 2008 Více...