Informace

Všechny aktuality pro Splunk

Splunk dokončil akvizici společnosti SignalFx

Splunk oznámil dokončení akvizice společnosti SignalFx, SaaS lídra v oblasti monitorování a metrik cloudové infrastruktury, mikroslužeb a aplikací v reálném čase. Splunk již dříve zaujímal vedoucí pozici v oblasti správy provozu IT (ITOM) a umělé inteligence provozu (AIOps) a díky akvizici SignalFx je nyní rovněž lídrem v oblasti dohledu a správy výkonu aplikací (APM).

18. října 2019 Více...

Splunk rozšiřuje možnosti přístupu k datům díky Splunk Connected Experiences

Řešení Splunk Connected Experiences přináší uživatelům náhledy v reálném čase prostřednictvím rozšířené reality, mobilních zařízení jako iPhone a mobilních aplikací, které poskytují uživatelům přístup k jejich Splunk Enterprise datům kdykoliv a kdekoliv.

22. května 2019 Více...

Splunk for Industrial IoT: využijte data z internetu věcí

Splunk uvedl na trh první řešení, které pomáhá podnikům snižovat náklady a zvyšovat výkon díky zpracování dat ze zařízení připojených do internetu věcí.

14. listopadu 2018 Více...

Řešení Splunk pro oblast monitorování infrastruktury (IT Operations)

Splunk přináší zákazníkům komplexní pohled na jejich infrastrukturu. Díky svým řešením pro monitorování cloudu, serverů, kontejnerů a virtualizace umožňuje minimalizovat výpadky, urychluje řešení problémů, vylepšuje výkon a napomáhá snižování nákladů a zlepšení návratnosti investic.

19. října 2018 Více...

Využití řešení Splunk v oblasti podnikových analytik

Jak mohou podniky využít svá strojová data pro získání cenných informací v reálném čase? Řešení Splunk jim umožní získat nové pohledy na podnikové činnosti díky kombinaci strojových dat a strukturovaných datových zdrojů, analyzovat strojová data pro identifikaci charakteristických vzorů a trendů pro lepší rozhodování nebo vhodně doplnit stávající BI nástroje a další technologie pro oblast big data.

16. září 2018 Více...

Splunk pro průmyslová data a internet věcí (IoT)

Splunk umožňuje v reálném čase shromažďovat, spravovat a analyzovat data ze senzorů, zařízení a průmyslových řídicích systémů. Vhodně doplňuje stávající provozní technologie a integruje se s nimi.

8. srpna 2018 Více...

Řešení Splunk pro oblast bezpečnosti

Splunk poskytuje zákazníkům komplexní přístup ke kybernetické bezpečnosti včetně pokročilých technik, jako jsou strojové učení a behaviorální analytiky. Tyto techniky pomáhají bezpečnostním týmům rychle identifikovat hrozby a reagovat na ně i v případě, kdy se jedná o hrozby založené na širším bezpečnostním kontextu, které nezvládají eliminovat tradiční bezpečnostní produkty.

26. června 2018 Více...

Vyzkoušejte si Splunk Insight for Infrastructure

Splunk Insights for Infrastructure sjednocuje metriky a logy pro monitorování výkonu IT. Jako vstupní řešení pro malá prostředí je toto řešení nabízeno za velmi příznivou cenu a do přibližně 50 serverů je dokonce zdarma.

20. května 2018 Více...

Splunk – analytický nástroj postavený na konceptu Big Data

Ve kterých oblastech nachází Splunk největší uplatnění? Ať již se jedná o nasazování aplikací, správu IT, bezpečnost, analytiky či internet věcí, všude tam jsou přínosy řešení Splunk zřejmé. Podívejme se blíže na možnosti, jaké Splunk zákazníkům nabízí, a také na několik příkladů konkrétních výstupů.

25. dubna 2018 Více...

Splunk jmenoval Arrow jako globálního distribučního partnera roku

Arrow získal významné ocenění Splunku zejména za výjimečný výkon a závazek při realizaci programu Splunk Partner+.

25. března 2018 Více...

Splunk nabídne partnerům řadu nových obchodních příležitostí

Požádali jsme Petra Věžníka, který je v Arrow zodpovědný za rozvoj řešení Splunk, aby vás blíže seznámil s možnostmi jeho využití u zákazníků.

23. února 2018 Více...

Arrow je v České republice distributorem společnosti Splunk

Splunk je předním světovým dodavatelem řešení pro širokou analýzu strojových dat a jejich maximální využití v různých oblastech firemních činností.

21. listopadu 2017 Více...

1 2 Další >>