Informace

Všechny aktuality pro Tenable

Novinky Tenable: integrace s řešením Splunk a nové cenové modely

Díky integraci s platformou Splunk mohou zákazníci Tenable využívat řady přínosů automatizované analýzy a konsolidované vizualizace. Společnost Tenable rovněž oznámila změny cenové struktury platformy Cyber Exposure, které platí od 1. srpna 2019 a navazují na již dříve ohlášené úpravy cenových modelů pro Nessus Professional, politiky obnovení (renewals) a Container Security.

21. srpna 2019 Více...

Úprava cen nových licencí Nessus Professional a změny politik obnovení (renewals)

Společnost Tenable aktuálně mírně zvyšuje ceny řešení Nessus Professional a upravuje podmínky obnovení licencí, kde mimo jiné uvádí zvýhodněné dvouleté a tříleté cenové modely pro Nessus Professional Renewal.

15. června 2019 Více...

Snižte množství zranitelností vyžadujících okamžitou nápravu až o 97%

Technologie prediktivní prioritizace hrozeb společnosti Tenable umožňuje zákazníkům soustředit se na eliminaci nejvýznamnějších bezpečnostních hrozeb.

26. dubna 2019 Více...

Řešení Tenable.io pro správu zranitelností v cloudu získalo v rámci 2019 SC Awards ocenění Best Vulnerability Management Solution

Ocenění získal také Renaud Deraison, spoluzakladatel a CTO společnosti Tenable, který byl jmenován vizionářem posledních 30 let. Řešení Nessus pak získalo ocenění jako jeden z nejdůležitějších produktů za posledních 30 let.

23. března 2019 Více...