Informace

Všechny aktuality pro Trend Micro

Trend Micro IoT Security 2.0 vylepšuje ochranu koncových uživatelů

Nejnovější verze bezpečnostní platformy pro svět internetu věcí zlepšuje ochranu, zvyšuje vizibilitu a zdokonaluje možnosti řízení.

26. února 2019 Více...

Trend Micro Apex One mění způsob ochrany koncových bodů

Společnost Trend Micro uvedla řešení Apex One, které přináší široké možnosti v jediném agentu nasazeném v modelu SaaS nebo on-premise. Apex One vylepšuje automatickou detekci a odezvu a nabízí užitečné analytické nástroje, které pomáhají zvýšit bezpečnost infrastruktury zákazníků. Zároveň poskytuje prodejním partnerům nové obchodní příležitosti.

18. listopadu 2018 Více...

Report Trend Micro: WannaCry a Petya způsobily škody za více než 4 miliardy dolarů

Během první poloviny roku odhalila společnost Trend Micro více než osmdesát milionů útoků ransomwaru a více než tři tisíce pokusů o útoky pomocí firemních emailů (BEC). Trend Micro proto zdůrazňuje potřebu zaměřit se více na počítačovou bezpečnost.

20. listopadu 2017 Více...

NSS Labs zařadily Trend Micro opět na špičku řešení pro detekci narušení

Řešení Trend Micro Deep Discovery získalo ve zprávě NSS Labs Breach Detection Systems doporučující hodnocení již čtvrtým rokem v řadě za sebou, když dosáhlo nepřekonatelné 100% míry detekce.

28. října 2017 Více...

Trend Micro bojuje s ransomwarem na všech úrovních

Řešení Trend Micro zabránilo u zákazníků jen během posledních šesti měsíců více než 100 miliónům útoků spojených s ransomwarem, přičemž celých 99 procent z těchto hrozeb bylo zablokováno na úrovni elektronické pošty a procházení webů.

27. října 2016 Více...

Trend Micro: Rok 2016 je rokem online vydírání

Společnost Trend Micro zveřejnila svoji přehledovou bezpečnostní zprávu s názvem The Reign of Ransomware, která identifikuje trendy mezi útoky a zranitelnostmi objevenými během prvních šesti měsíců letošního roku.

24. září 2016 Více...

Emailové útoky pomocí sociálního inženýrství

Podle nové analýzy Trend Micro vytvořené na základě údajů FBI přišlo jenom za poslední dva roky přibližně 22 000 firem po celém světě o téměř 2,75 miliard EUR v důsledku útoků prostřednictvím firemních emailů. Ohrožené jsou zejména firmy se zahraničními partnery, finanční oddělení a členové top managementu. Útočníci se přitom nespoléhají na malware, ale využívají techniky sociálního inženýrství.

21. července 2016 Více...

Serverová bezpečnost: virtualizace a cloud mění vše

Ve svém novém dokumentu "Server Security: Virtualization and Cloud Changes Everything" identifikuje IDC klíčové technologické trendy v oblasti serverové bezpečnosti a také požadavky pro nasazování komplexních a výkonných řešení pro serverovou bezpečnost napříč datovými centry, cloudovými a hybridními prostředími.

23. dubna 2016 Více...

Trend Micro finalizuje akvizici TippingPoint, včetně systému IPS příští generace a oceněného projektu Zero Day Initiative

Řešení Trend Micro TippingPoint, jejichž cílem je přinést zákazníkům komplexní bezpečnostní informace a ochranu pro aktuální a zero-day zranitelnosti, jsou již k dispozici.

24. března 2016 Více...

Trend Micro má podle Gartnera nejkompletnější vizi v oblasti ochrany koncových bodů

Společnost Trend Micro se umístila v Gartnerově magickém kvadrantu lídrů pro platformy pro ochranu koncových bodů (EPP) nejlépe ze všech, pokud jde o úplnost vize.

24. února 2016 Více...

Trend Micro transformuje podporu svých produktů

Společnost Trend Micro započala s transformací podpory svých produktů s cílem nabídnout zákazníkům vysoký standard základní podpory, zjednodušit a zefektivnit prémiovou podporu a v neposlední řadě zredukovat portfolio nabízených prémiových typů podpory pro enterprise zákazníky.

23. ledna 2016 Více...

Trend Micro kupuje HP TippingPoint

Akvizice umožní zkombinovat IPS řešení příští generace a vedoucí řešení pro detekci narušení.

20. listopadu 2015 Více...

Trend Micro vybral Arrow jako globálního distributora roku 2015

Společnost Arrow oznámila na globálním partnerském summitu Trend Micro v kalifornském Rancho Palos Verdes, že získala ocenění „2015 Trend Micro Global Distributor of the Year Award“.

11. listopadu 2015 Více...

NSS Labs ocenily Trend Micro Deep Discovery Inspector hodnocením "doporučeno"

NSS Labs uvolnily výsledky svých testů 2015 Breach Detection System (BDS). V nich získal produkt Trend Micro Deep Discovery Inspector opět hodnocení "doporučeno" od technologických analytiků, kteří jej považují za nejefektivnější doporučené řešení.

18. září 2015 Více...

Trend Micro Security je plně kompatibilní s Windows 10

S cílem nabídnout zákazníkům optimální způsob ochrany oznámil globální lídr v oblasti bezpečnostního softwaru řešení Trend Micro Security 10, které je plně kompatibilní s Windows 10.

21. srpna 2015 Více...

Novinka Trend Micro: Control Manager v6

Control Manager propojuje všechny vrstvy bezpečnosti zajišťované řešeními Trend Micro včetně kompletní uživatelské ochrany, bezpečnosti cloudu a datových center.

18. července 2015 Více...

Společnost Trend Micro zařazena ve zprávě Gartner Magic Quadrant pro platformy pro ochranu koncových bodů do kvadrantu lídrů

Za posledních 13 let byla společnost Trend Micro vždy jmenována mezi lídry v oboru ochrany koncových bodů a letos ještě vylepšila svoji pozici, jak v ucelenosti vize, tak ve schopnosti realizace.

21. března 2015 Více...

Trend Micro – Gateway and Network Security

Workshop

15. března 2013 Více...

Trend Micro - Endpoint Security

Workshop

15. března 2013 Více...

Trend Micro Product update 2013

Přineseme Vám přehled novinek v produktové nabídce Trend Micro na rok 2013

12. února 2013 Více...

První linie obrany od Trend Micro

Novinky v informačních službách zabezpečení

30. října 2012 Více...

Trend Micro Deep Securiy

Efektivní zabezpečení virtualizované infrastruktury

11. října 2012 Více...

Trend Micro Mobile Security

Řízení mobilních zařízení a jejich bezpečnost

25. září 2012 Více...

Trend Micro Deep Securiy

Efektivní zabezpečení virtualizované infrastruktury

17. února 2012 Více...

Seminář Trend Micro - produktový a partnerský update

Co nového v portfoliu Trend Micro? Jaké benefity má partnerský program? A další zajímavosti z dílny Trend Micro...

8. února 2012 Více...

Nové verze produktů Trend Micro™ Deep Security 8 a SecureCloud 2 dále urychlují virtualizaci celého odvětví a cestu ke cloudu

Cesta podniků a poskytovatelů služeb ke cloudu – podporovaná ochranou, která funguje účinně, adaptivně a účelně ve všech jejích fázích – je zabezpečena novými verzemi Trend Micro™ Deep Security 8 ve spolupráci s produktem Trend Micro™ SecureCloud2.

12. října 2011 Více...

Novinky Trend Micro - Prosinec 2010

Producent bezpečnostních technologií pro vás připravil sadu novinek a promo akcí!

1. prosince 2010 Více...

Trend Micro uvedla na trh Trend Micro™ Deep Security 7.5, Nový antimalwarový modul bez agenta pro prostředí VMware nabízí nebývalou úroveň zabezpečení, ovladatelnosti a výkonu pro dynamická datová centra

Nová schopnost zohledňující virtualizaci umožňuje vymanit se z 20leté závislosti celého odvětví, kdy musel být systém zabezpečen pomocí agenta na stejném počítači.

1. října 2010 Více...

Workshop Trend Micro - OfficeScan 10.5

Nová verze pro zabezpečení koncových stanic s podporou pro virtualizaci desktopů

20. září 2010 Více...

Seminář Trend Micro - produktový a partnerský update

Co nového v portfoliu Trend Micro? Jaké benefity má partnerský program? A další zajímavosti z dílny Trend Micro...

24. května 2010 Více...

Trend Micro - Deep Security

Technical Workshop

7. května 2010 Více...

Arrow ECS se stala distributorem produktů Trend Micro™

Tento strategický tah má urychlit zavádění řešení Trend Micro určených pro prostředí virtualizace a cloud computingu, včetně vlajkového řešení Trend Micro Deep Security pro rozšířenou ochranu v rámci dynamických datových center.

15. dubna 2010 Více...

1 2 3 4 Další >>