Informace

Všechny aktuality pro Tufin

Tufin Orchestration Suite R16-4 posiluje podporu dodržování bezpečnostních politik a standardů v prostředí více výrobců a hybridních cloudů

R16-4 automatizuje odstraňování pravidel firewallu a serverů a současně centralizuje správu “tag policy” v cloudu pro další optimalizaci a zjednodušení správy bezpečnostních politik.

17. března 2017 Více...

Tufin rozšiřuje podporu pro Check Point R80 Security Management

Tufin oznámil podporu pro Check Point R80 Security Management, která umožní zajistit komplexní automatizaci změn a dodržování politik pro společné zákazníky v hybridních sítích. S řešením Tufin mohou nyní uživatelé Check Pointu, kteří aktuálně nasazují nebo plánují nasadit R80 Security Management, zajistit konsolidaci bezpečnosti napříč fyzickými sítěmi, privátními a veřejnými cloudovými platformami.

23. ledna 2017 Více...

Sada Tufin Orchestration Suite R15-3 přináší skvělý přehled, shodu s předpisy a správu politik v rámci hybridních IT prostředí

Společnost Tufin oznámila nejnovější verzi své sady Tufin Orchestration Suite R15-3, která organizacím umožňuje rozšířit řízení automatizace a bezpečnosti při poskytování služeb v rámci celé fyzické sítě a hybridních cloudových platforem.

26. října 2015 Více...

Tufin Orchestration Suite R15-2 zmenšuje rozsah útoků a zvyšuje úroveň řízení bezpečnosti napříč heterogenními sítěmi

Tufin oznámil uvedení nejnovější edice sady Tufin Orchestration Suite R15-2, která pomáhá organizacím efektivně spravovat, vizualizovat a řídit bezpečnostní politiky napříč všemi jejich fyzickými sítěmi a hybridními cloudovými platformami prostřednitvím automatizačních a analytických funkcí. Nové funkce pro vizualizaci a řízení jsou nyní dostupné pro privátní a veřejné cloudy založené na řešení OpenStack.

21. srpna 2015 Více...

Tufin vylepšuje kontrolu cloudového prostředí díky podpoře cloudové platformy OpenStack

Společnost Tufin, lídr v oblasti produktů pro orchestraci bezpečnostních politik, přichází s prvním řešením, které funguje napříč hybridními cloudovými platformami – VMWare NSX, AWS a OpenStack.

24. května 2015 Více...

Ocenění pro Tufin

Tufin SecureApp získal ocenění Device Management Product of the Year.

24. dubna 2015 Více...

Sada Tufin Security Suite byla v testu SC Magazine oceněna pěti hvězdičkami a hodnocením „doporučujeme“

Je to již čtvrté vynikající ocenění SC Magazine pro řešení společnosti Tufin, lídra na poli správy bezpečnostních politik.

1. října 2012 Více...

Security operations management - 2 denní školení pro partnery zdarma

Přijďte se seznámit s řešením pro firewaly různých výrobců - audit, workflow požadavků, optimalizace pravidel, monitoring dodržování bezpečnostní politiky a jiné

5. srpna 2011 Více...

Tufin - nechte si provést bezpečnostní audit vašich firewallů

Tufin nabízí security management nástroje pro Check Point, Juniper, F5, BlueCoat a další výrobce. Nová licence umožňuje zakoupit tento nástroj na 2 měsíce jen pro účely auditu.

2. března 2010 Více...

Tufin - nová verze Security Suite 5.1 - ohlášená na první polovinu března 2010

Mezi novinky patří: podpora PCI-DSS 1.2.1, možnost použití FireFox web browseru, integrace s BMC Remedy, monitoring CheckPoint (Nokia) IPSO OS, ...

2. března 2010 Více...

Tufin Technologies - lídr v oblasti správy firewallů

Řešení společnosti Tufin Technologies se zaměřují do oblasti bezpečnostních produktů pro správu, které pomáhají zákazníkům s řízením a správou jejich bezpečnostní infrastruktury.

24. srpna 2007 Více...

1 2 Další >>