Informace

Všechny aktuality pro Veritas

Veritas oznámil akvizici APTARE

APTARE je vedoucí společnost v oblasti analytických řešení pro lokální i cloudová prostředí, zaměřuje se na identifikaci nechráněných dat, přetížených úložných zdrojů a dalších rizik.

27. března 2019 Více...

Veritas NetBackup Appliance: snadné a efektivní zálohování, ukládání a deduplikace

NetBackup Appliance integruje více komponent do jediného zařízení, zjednodušuje správu, provoz a podporu – a šetří tak peníze a důležité IT zdroje. Úzká integrace se softwarem NetBackup vám poskytne způsob, jak snížit náklady a komplexnost IT v celé organizaci.

15. listopadu 2018 Více...

Veritas SaaS Backup: zálohujte snadno a efektivně Office 365, G-Suite nebo Salesforce

Veritas SaaS Backup je cloud-to-cloud zálohovací řešení se zabezpečenou a automatizovanou ochranou dat SaaS úloh.

18. října 2018 Více...

Veritas uvedl NetBackup 8.1.2

Nová edice produktu NetBackup vylepšuje způsob zálohování a obnovy dat lokálně i v cloudu a obsahuje nové funkce pro zálohování VMware a dalších virtualizovaných prostředí. V článku nadete rovněž stručné aktuality k ukončení Basic Supportu a k NetBackup Platform Big Data Workload Edition.

18. září 2018 Více...

Správa dat v cloudu: co může vašim zákazníkům nabídnout Veritas

Veritas je lídrem v oblasti správy dat v multicloudových prostředích. Se svou platformou 360 Data Management pro multicloudová prostředí přináší zákazníkům vysoce škálovatelná řešení pro správu dat, která staví na špičkových řešeních ochrany dat NetBackup, snadno se integrují s širokým produktovým portfoliem společnosti a jsou vysoce oceňována výzkumnými IT agenturami jako Gartner nebo Forrester Research.

14. srpna 2018 Více...

Arrow byl vyhlášen společností Veritas nejlepším obchodním partnerem v regionu EMEA za rok 2017

Společnost Arrow Electronics oznámila, že jí společnost Veritas udělila cenu pro nejlepšího obchodního partnera v regionu EMEA za rok 2017 – Top Performing Partner 2017. Ceny byly předávány na výroční konferenci Veritas EMEA Partner University ve francouzském městě Opio.

23. srpna 2017 Více...

Řešení Veritas Enterprise Vault patří v oblasti archivace dat ke špičce

Společnost Veritas se již podvanácté umístila mezi lídry v Magickém kvadrantu společnosti Gartner. Studie Magic Quadrant for Enterprise Information Archiving za rok 2015 hodnotí řešení pro archivaci podnikových informací (EIA).

24. března 2016 Více...