Informace


101024050

Aktuality

Arrow spouští novou cloudovou iniciativu pro modernizaci datových center

Nová modernizační iniciativa Arrow umožní obchodním partnerům, aby pomáhali svým zákazníkům s rozšiřováním infrastruktur a služeb datového centra do cloudu.

27. června 2019 Více...

Arrow získal ocenění Microsoftu "Indirect Provider Partner of the Year"

Arrow byl oceněn společností Microsoft zejména za to, že prostřednictvím CSP platforem ArrowSphere a MyCloudPortal pomáhá partnerům s využíváním cloudových příležitostí a prodejem cloudových služeb Microsoftu.

21. června 2019 Více...

Arrow bude v České republice distribuovat řešení Pure Storage

Tisková zpráva

19. června 2019 Více...

Check Point představil bezpečnostní brány 16000 a 26000

Integrace produktových řad 16000 a 26000 Security Gateways se softwarem R80.30, technologií SandBlast a produktem Maestro Hyperscale Orchestrator přináší zákazníkům ochranu proti hrozbám páté generace s výkonem v řádu terabitů za vteřinu.

18. června 2019 Více...

Cloud App Security: pokročilá ochrana nejen pro Office 365

Cloud App Security společnosti Trend Micro zajišťuje díky strojovému učení, detekci zneužití dokumentů a behaviorálním analýzám skvělou ochranu před hrozbami pro Office 365, Gmail a cloudové služby pro sdílení souborů.

18. června 2019 Více...

Arrow doplňuje do cloudové platformy ArrowSphere nové funkce a nástroje

V rámci komplexní platformy ArrowSphere mohou poskytovatelé manažovaných služeb (MSP) a prodejci s přidanou hodnotou (VAR) nabízet, objednávat, spravovat, analyzovat a fakturovat široké spektrum cloudových řešení. Platforma ArrowSphere tak efektivně propojuje prodejce cloudových řešení s distribučními partnery a koncovými zákazníky.

17. června 2019 Více...

RSA poskytuje snadnou a bezproblémovou autentizaci Windows online i offline

RSA MFA Agent for Microsoft Windows řeší bezpečné přihlášení online i offline na zařízeních s Windows kdykoliv a kdekoliv.

15. června 2019 Více...

Úprava cen nových licencí Nessus Professional a změny politik obnovení (renewals)

Společnost Tenable aktuálně mírně zvyšuje ceny řešení Nessus Professional a upravuje podmínky obnovení licencí, kde mimo jiné uvádí zvýhodněné dvouleté a tříleté cenové modely pro Nessus Professional Renewal.

15. června 2019 Více...

Digitální transformace ‒ je představitelná bez cloudu?

TJ Kilgore, Cloud Solution Architect ve společnosti Arrow, se zamýšlí nad právě probíhající digitální transformací podniků a nejvýznamnějšími procesy, které s digitální transformací souvisejí. Z jeho článku publikovaného v magazínu Arrow Channel Advisor vybíráme to nejpodstatnější.

26. května 2019 Více...

Co nabídne spojení F5 Networks a NGINX?

O akvizici NGINX společností F5 Networks jsme vás informovali již dříve. Nyní vám přinášíme několik doplňujících informací, které ozřejmují důvody této akvizice, a také základní přehled o open source řešeních NGINX.

26. května 2019 Více...