Informace


101024260

Aktuality

Bezpečnost aplikací na prvním místě: F5 SSL Orchestrator

Společnost F5 Networks připravila pro své obchodní partnery přehledný datasheet k produktu F5 SSL Orchestrator obsahující kromě základního popisu rovněž řadu prodejních argumentů.

19. října 2019 Více...

Arrow uvádí novou edici ArrowSphere V7

Společnost Arrow připravila na základě zpětné vazby od svých partnerů v oblasti cloudových služeb významná rozšíření a vylepšení své partnerské cloudové platformy ArrowSphere. Nejnovější edice ArrowSphere V7 vylepšuje vizualizaci a funkcionalitu a ještě více zjednodušuje partnerům výběr cloudových řešení více dodavatelů pro jejich zákazníky.

18. října 2019 Více...

Splunk dokončil akvizici společnosti SignalFx

Splunk oznámil dokončení akvizice společnosti SignalFx, SaaS lídra v oblasti monitorování a metrik cloudové infrastruktury, mikroslužeb a aplikací v reálném čase. Splunk již dříve zaujímal vedoucí pozici v oblasti správy provozu IT (ITOM) a umělé inteligence provozu (AIOps) a díky akvizici SignalFx je nyní rovněž lídrem v oblasti dohledu a správy výkonu aplikací (APM).

18. října 2019 Více...

Arrow uzavírá distribuční smlouvu pro region EMEA se společností Alibaba Cloud

Tisková zpráva

17. října 2019 Více...

Hyperškálovatelná síťová bezpečnost: představujeme Check Point Maestro

Check Point Maestro je revoluční nová architektura, která umožňuje podnikům jakékoli velikosti využívat předností cloudových bezpečnostních platforem a snadno rozšiřovat své stávající bezpečnostní brány na úroveň hyperškálovatelných kapacit.

30. září 2019 Více...

Změny licenčního modelu Veeam

S účinností od 1.10.2019 končí instanční licencování (VIL) a je nahrazeno tzv. univerzálními licencemi (VUL, Veeam Universal Licensing).  Nový licenční model VUL je postaven na principech instančního licencování, ale je mnohem jednodušší. Pro stávající zákazníky VIL licencí se nic nemění. Při výročí obnov jim budou nabídnuty již nové VUL licence.

29. září 2019 Více...

Upgradujte na RSA Authentication Manager 8.4

Předkládáme vám 7 důvodů pro upgrade na nejnovější verzi produktu RSA Authentication Manager 8.4, který přináší zákazníkům řadu nových výhod.

28. září 2019 Více...

Novinky z konference Oracle OpenWorld

Výběr z nových oznámení na konferenci Oracle OpenWorld, mezi nimiž jsou služby Oracle Always Free pro bezplatný přístup k autonomní databázi a cloudové infrastruktuře, Oracle Digital Assistant využívající umělou inteligenci, operační systém Oracle Autonomous Linux, rozšíření partnerství se společností VMware nebo novinky v tržišti Oracle Cloud Marketplace.

27. září 2019 Více...

Tenable Lumin: zaměřte se na nejdůležitější zranitelnosti

Společnost Tenable nedávno představila nové inovace svých analytik pro odhalování zranitelností v řešení Tenable Lumin. Tyto inovace využívají metod strojového učení pro automatickou korelaci zranitelností a dat o hrozbách s kriticky důležitými aktivy v rámci jedné platformy.

27. září 2019 Více...

F5 uvedla na konferenci NGINX Conf řešení snižující rozrůstání a komplexnost doručování aplikací

Na konferenci NGINX Conf oznámila společnost F5 Networks několik nových řešení navržených tak, aby pomohly týmům DevOps, NetOps a SecOps lépe spolupracovat při doručování moderních aplikací.

27. září 2019 Více...