Informace

Thales
Pořádané akce Promo AktualityKontaktní údaje

Obchodní kontakt

Radek Čelůstka
Business Unit Director
Security & Networking

+420 739 342 815

radek.celustka@arrow.com

 
Thales eSecurity

Řešení Thales zabezpečují data podniků i organizací veřejného sektoru v jakémkoli prostředí – lokálně, v cloudu, v datových centrech nebo big data prostředích. Thales poskytuje organizacím vše, co potřebují pro ochranu a správu svých dat, identit, intelektuálního vlastnictví a zajištění shody s legislativou – prostřednictvím řešení pro šifrování, pokročilou správu klíčů, tokenizaci, správu privilegovaných uživatelů a vysoké zabezpečení. Thales eSecurity je součástí Thales Group, globálního technologického lídra pro trhy leteckého průmyslu, dopravy, obrany a bezpečnosti.

Thales nabízí zákazníkům řadu bezpečnostních řešení:
  • Šifrování dat. Thales zabezpečuje citlivá data v datových centrech, cloudech, řešeních pro big data a kontejnerových prostředích. Pod značkou Vormetric přináší na trh datovou bezpečnostní platformu, řešení pro správu bezpečnosti, šifrování aplikací, systémů, kontejnerů, souborů, adresářů a svazků, ochranu Teradata databáze a orchestraci.
  • Tokenizace dat. Tokenizace Vormetric a příbuzná řešení chrání citlivá data na aplikační úrovni a významně snižují náklady na zajištění shody a vyhovění předpisům jako GDPR a PCI DSS. Tokenizace Vormetric s dynamickým maskováním dat chrání data na aplikační úrovni prostřednictvím jednoduchých RESTful API volání nahrazujících citlivá data komplexní škálou mechanismů pro transformaci dat.
  • Platební hardwarové bezpečnostní moduly (HSM) payShield. Tyto HSM moduly, které jsou určeny pro platební systémy, zajišťují vydávání pověření, zpracování transakcí a správu klíčů.
  • Správa a monitorování HSM. Centrální řešení pro správu hardwarových bezpečnostních modulů payShield umožňuje snížit operativní náklady a zlepšit efektivitu provozu těchto HSM.
  • Správa klíčů. Tato řešení Thales pro správu klíčů sjednocují a centralizují správu šifrovacích klíčů a poskytují bezpečné úložiště klíčů. Produkty pro správu cloudových klíčů zahrnují řešení CipherTrust Cloud Key Manager a Cloud Bring Your Own Key založené na zabezpečených nShield HSM.
  • Digitální podepisování. Thales nabízí rovněž řešení pro podporu digitálního podepisování.
  • Šifrovaná konektivita. Řešení Datacryptor 5000 nabízejí robustní bezpečnost, nízkou latenci a vysoký výkon v Layer 2 a IP sítích.
 
Služby Arrow

Nabídka pro cloudové řešení:

Ano

Partnerský program:

Ano

NFR (testovaci verze):

Ano

Testovací a kompetenční centrum:

Ano

Návrh technického řešení:

Ano

Předprodejní konzultace:

Ano

Servisní služby:

Ne

Certifikované školení:

Ne