Informace

nCipher
Pořádané akce Promo AktualityKontaktní údaje

Obchodní kontakt

Radek Čelůstka
Business Unit Director
Security & Networking

+420 739 342 815

radek.celustka@arrow.com

 
nCipher Security

nCipher Security dodává na trh hardwarové bezpečnostní moduly obecného určení (GP HSM) a řešení pro jejich správu, dále pak řešení pro digitální podepisování a časová razítka. Divize nCipher Security patřila dříve společnosti Thales, nyní je součástí společnosti Entrust Datacard.

nCipher zákazníkům nabízí následující portfolio:

Obecné hardwarové bezpečnostní moduly (General Purpose HSM)
  • nShield Connect. Hardwarové bezpečnostní moduly nShield Connect jsou certifikovaná síťová zařízení, která poskytují služby kryptografických klíčů aplikacím distribuovaným napříč servery a virtuálními stroji.
  • nShield Solo. Hardwarové bezpečnostní moduly nShield Solo jsou FIPS-certifikované PCI-Express adaptéry poskytující služby kryptografických klíčů pro aplikace hostované na individuálních serverech a zařízeních.
  • nShield Edge. Hardwarové bezpečnostní moduly nShield Edge jsou zařízení připojitelná k desktopům přes USB port, která představují ekonomicky výhodná řešení pro prostředí vyžadující služby kryptografických klíčů
HSM Management
  • nShield Monitor. nShield Monitor poskytuje uživatelům přehled typu 24x7 pro všechna nShield HSM zařízení z jednoho místa.
  • nShield Remote Administration. nShield Remote Administration přináší zákazníkům úspory času i peněz díky možnosti správy vzdálených HSM zařízení z jejich kanceláře.
Digitální podepisování
  • nCipher Code Signing. Tato řešení pomáhají výrobcům softwaru implementovat vysoce bezpečné a výkonné podpisové procesy kódů, které je chrání před riziky spojenými se zneužitím softwaru.
Časová razítka
 
Služby Arrow

Nabídka pro cloudové řešení:

Ano

Partnerský program:

Ano

NFR (testovaci verze):

Ano

Testovací a kompetenční centrum:

Ano

Návrh technického řešení:

Ano

Předprodejní konzultace:

Ano

Servisní služby:

Ne

Certifikované školení:

Ne