Informace

Splunk
Pořádané akce Promo AktualityKontaktní údajeObchodní kontakt

Pavel Cach
Business Development Manager

+420 724 553 162

pavel.cach@arrow.com
Technická podpora

Petr Vančák
Senior Presales Consultant

+420 736 750 129

petr.vancak@arrow.com

 
Splunk

Splunk je předním světovým dodavatelem řešení pro širokou analýzu strojových dat a jejich maximální využití v různých oblastech firemních činností. Software a cloudové služby Splunk umožňují prohledávat, monitorovat, analyzovat a vizualizovat velké objemy strojově generovaných dat pocházejících z internetových stránek, aplikací, serverů, sítí, snímačů a mobilních zařízení. Software Splunk využívá již přes 9500 podniků, vládních úřadů, univerzit a poskytovatelů služeb ve více než stovce zemí. Díky softwaru Splunk jsou schopni prohloubit znalosti o své organizaci a svých zákaznících, zmírnit informační bezpečnostní rizika, zabránit zneužití svých dat, zlepšit úroveň poskytovaných služeb a zredukovat náklady. K produktům společnosti Splunk patří Splunk® Enterprise, Splunk Cloud™, Hunk®, Splunk Light™, Splunk MINT a prémiové aplikace Splunk.

Řešení Splunk nacházejí uplatnění v následujících oblastech:
  • Infrastruktura a IT operace. Detekce, zkoumání a vizualizace problémů týkajících se sítě, serveru, úložiště, virtualizace, kontejnerizace nebo cloudové infrastruktury souvisejících s problémy týkajícími se aplikací nebo uživatelů. Sledování v reálném čase, proaktivní upozorňování a přehled o kondici IT služeb pro jakoukoli úroveň vaší organizace.
  • Firemní aplikace. Přehledy v reálném čase napříč všemi aplikacemi, komplexní pohled na výkon aplikací, transakce a aktivity uživatelů. Díky softwaru Splunk může DevOps poskytovat rychleji nové edice, provozní týmy mohou snížit dobu zotavení a inženýrské týmy mohou optimalizovat kvalitu aplikací, výkonnost a náklady.
  • Bezpečnost a zajištění shody. Sledování bezpečnosti v reálném čase, historická analýza a vizualizace rozsáhlých datových sad, které poskytují bezpečnostní inteligenci pro známé i neznámé hrozby. Splunk usnadňuje zkoumání dat incidentů v reálném čase a napomáhí tak s komplexním vyšetřováním incidentů, udržováním proaktivní obrany a podporou vytváření ad hoc reportů během několika minut.
  • Podnikové analytiky. Strojově generovaná data obsahují řadu včasných a relevantních informací o podnikání, které mohou poskytnout obrovskou strategickou výhodu. Zákazníci získají přehled o komplexních podnikových procesech, chování zákazníků, používání produktů a digitálních marketingových kampaních - vše v reálném čase.
  • Internet věcí a průmyslová data. Využití dat generovaných připojenými zařízeními, řídicími systémy, snímači, SCADA a dalšími. Monitorování operací, analýzy využití a integrace těchto pohledů pro získání komplexního pohledu na podnikové operace.
 
Služby Arrow

Nabídka pro cloudové řešení:

Ano

Partnerský program:

Ano

NFR (testovaci verze):

Ano, ke stažení na stránkách výrobce

Testovací a kompetenční centrum:

Ano

Návrh technického řešení:

Ano, na základě domluvy s technickou podporou

Předprodejní konzultace:

Ano, na základě domluvy s technickou podporou

Servisní služby:

Ne

Certifikované školení:

Ano, ve spolupráci s Arrow Education EMEA