Informace

FireEye
Pořádané akce Promo AktualityKontaktní údaje

Obchodní kontakt

Radek Čelůstka
Business Unit Director
Security & Networking

+420 739 342 815

radek.celustka@arrow.com
Technická podpora

Jan Minarik
System Engineer Security

+420 724 330 147

jan.minarik@arrow.com

 
O společnosti FireEye

Inovativní bezpečnostní řešení FireEye pro ochranu sítí, emailů a zařízení nabízejí zákazníkům komplexní vizibilitu o hrozbách, řízení priorit odezvy na hrozby a zjednodušení provozu. Řešení FireEye využívá více než 7900 zákazníků ve 103 zemích světa, včetně více než poloviny společností z žebříčku Forbes Global 2000.

Nabízená řešení a služby:
  • FireEye Email Security je bezpečnostní emailová brána, která umožňuje detekci a zablokování jakéhokoli druhu nechtěných emailů se speciálním zaměřením na pokročilé útoky. Řešení FireEye Email Security je dostupné jako Cloud nebo Server edice.
  • FireEye Endpoint Security poskytuje komplexní ochranu koncových bodů tím, že chrání uživatele před hrozbami, detekuje pokročilé útoky a zlepšuje odezvu.
  • FireEye Helix je cloudová bezpečnostní provozní platforma, která umožňuje organizacím převzít kontrolu nad bezpečnostními incidenty od výstrahy až po vyřešení.
  • Expertise On Demand je služba s ročním předplatným, která poskytuje zákazníkům flexibilní "pay-per-use" přístup k bezpečnostním expertízám a inteligenci o hrozbách FireEye.
  • FireEye Network Security je řešení pro detekci narušení a pokročilou ochranu proti hrozbám, včetně těch nejsofistikovanějších útoků.
  • FireEye Mandiant je světově uznávané portfolio konzultačních služeb zaměřených na bezpečnostní incidenty, jejich vyhodnocení a vylepšení odezvy - to vše s cílem ochránit životně důležitá aktiva zákazníků.
 
Služby Arrow

Nabídka pro cloudové řešení:

Ano

Partnerský program:

Ano

NFR (testovaci verze):

Ano

Testovací a kompetenční centrum:

Ano, na vyžádání

Návrh technického řešení:

Ano, na základě domluvy s technickou podporou

Předprodejní konzultace:

Ano, na základě domluvy s technickou podporou